Öneri Gelişmiş Oyun Scripti Legend Online Tarzı Sorunsuz! (1 İzleyici)

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
Oyun 1 kaç hata dısında sorunsuz çalışmaktadır indirdiginiz dosyayı D diskine atın
oyun klasörundeki:
Run 1. ESSAMP

Run 2. Run server to turn on the server
çalıstırın.
tarayıcınızdan 127.0.0.1 yazıp oyun sayfasına ulasabilrsiniz.
Sayfa Açıldıgında kayıt olup oyuna giris yapabilirsiniz.

Oyundan görseller:
KdEJDn.jpg

bPkBf.jpg

works_zps26ea7e67.jpg

MySQL sifresi yoktur.
Server Dosyaları Linki:

Moderatör tarafindan son düzenleme :

CodeTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba, Bunu türkçe yapma imkanım varmı acaba?

abdullah

Üye
Katıldı
Kredi
0

abdullah

Üye
Katıldı
Kredi
0
rar şifresi : modsgameviet.tk

Dili düzenlemek için : server\wwwroot\client\assets\config

CodeTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
rar şifresi : modsgameviet.tk

Dili düzenlemek için : server\wwwroot\client\assets\config

Peki bunu türkçeleştirdim ve lisansladım diyelim bunun sürekli aktif kalabilmesi için herhangi bir vds/vps ye ihtiyacımız varmı varsa alabilecegim yüksek kaliteli kesinti olmayak bir site önere bilirmisiniz?

S

selipro

Peki bunu türkçeleştirdim ve lisansladım diyelim bunun sürekli aktif kalabilmesi için herhangi bir vds/vps ye ihtiyacımız varmı varsa alabilecegim yüksek kaliteli kesinti olmayak bir site önere bilirmisiniz?

VDS sart zaten. Sunucu alabileceğin yer cok bu hususda dikkat etmen gereken sey aldigin sunucunun islemci hızını sorman. Örnek:, 1gb ram 1 cpu 3.80 islemci ve 30 gb ssd varsa hic kasmam dan oyunu çalıştırıp sunucunu açabilirsin.

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
İlginize tesekkurler dostlar yeni oyun yakında bilginize takipte kalın :) YENİ OYUNDAN BİRKAÇ GÖRSEL EVAMI GELECEK TURKMAXİ.ORG
kbQLpW.png
P0d6N9.png
dPrZEX.png

S

selipro

İlginize tesekkurler dostlar yeni oyun yakında bilginize takipte kalın :) YENİ OYUNDAN BİRKAÇ GÖRSEL EVAMI GELECEK TURKMAXİ.ORG
kbQLpW.png
P0d6N9.png
dPrZEX.png

Clash of avatar guzel oyun ama localhost icin , memcache kodlarini editleyemedim sunucu icin paylasirsan denerim yine sunucu icin olursa eger, bu kez yaparsam sunucu anlatimi paylasa bilirim :)

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
Clash of avatar guzel oyun ama localhost icin , memcache kodlarini editleyemedim sunucu icin paylasirsan denerim yine sunucu icin olursa eger, bu kez yaparsam sunucu anlatimi paylasa bilirim :)
biraz araştırayım kardesim yeni bişi olursa mutlaka paylaşırım sizinle hayırlı sabahlar :)

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2

freekays

Üye
Katıldı
Kredi
0
mysql klasöründeki data yı yani oyunun veritabanını wamp servern in mysql data klasörüne atın

çince derdinden kurtulursunuz

bende %100 de takılıyor nedense.. phpstudy de start olmuyor

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
[MENTION=2797]aliaktepe3[/MENTION] hocam megaya yüklemişsiniz ancak her denediğimde geçici hata tekrar deneniyor uyarısı alıyorum.Düzeltirmisiniz?
DY9krm.jpg

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7

Az önce bende indirdim.İlk başta belli bir miktar indirdikten sonra gene Geçici hata,tekrar deneniyor yazdı.Aktarmayı durdur dedim sonra yeniden başlattım çalıştı indirdim.

Bu konuyı kimler okuyor