Oyun Scripti Hổ Vệ Truyền Kỳ (虎卫传奇) - Webgame Online (1 İzleyici)

• Thread starter xhtk
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 7
  • Görüntülenme : 3K

xhtk

Üye
Katıldı
Kredi
0
Moderatör tarafindan son düzenleme :

OktayAric

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
hatay
Kredi
38
Merhabalar Bu Oyunun Web Sayfasını Türkçeleştirdim İç Görseli SWF Decomplr programıyla editleyip comp. dosyasını entegre ettim fakat navicatan oyunu türkçeleştirdikten sonra rebot attıgımda tekrar cinceye giriyor FRM. Dosyalarını Acabilecegim Calışır bir MySQL indirme linki alabilirmiyim yardımcı olurmusunuz.

OktayAric

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
hatay
Kredi
38
Bu Arada Google Flashplayeri Kaldırdıgından Oyun Sadece UC Broswerde Calışmaktadır. Flashplayer Tarzı Oyunlarınız Elinizde Varsa UC Broswr Üzerinden Oyunlara Erişim Saglayabilirsiniz.

OktayAric

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
hatay
Kredi
38
Calıştırdıgıma ve Geliştirdigime Dair Görüntüleride Sizlerle Paylaşayım. Köy Map Ekran Resmi;

Karakter Görüntüsü Ve İtemler +15normal +15perfect +15suspect 3 Sefer Basım Gerçekleşiyor +15 olduktan sonra evrim atlıyor bidaha +15 basıyorsunuz bir evrim daha atlıyor ve son evrime + basıyorsunuz.. karakterdeki itemler oyunun son itemleridir parlar 90-100-120 itemleri ufak efectlerle patlama var diger itemlerde parlama efecti yoktur.

Oyunda Krallık Sistemi mevcut her cuma akşam 8de borazan öttüren lonca liderleri krallık savsı kral olma hakkına sahiptir. devlet sistemi ;

Ve Krallık Mapımızda Kral Olan Lonca Krallıgın İçerisinde Başlıyor Savasa Kapı Kırıldıktan Sonra Krallıgın İçerisinde Put Var 3 Sefer O Putu Keserse Karşıdaki Loncalardan Herhangi Biri Yeni Kral Lonca O Oluyor Kral Olan Lonca Putu Kestirmez Korumayı Basarırsada Kral Lonca Olarak 1 Hafta Daha Tahtın Sefasını Sürüyor Krallık Savası Başladıgında Krallık Sarayının Balkonundan Kral Savası İzleye bilir Katılma Gibi Bir Sorumlulugu Yok Savaşa. Krallık Mapında Isınlanma Portalı Var Kral Direk Saraya Girip Balkona Cıkabiliyor.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Merhabalar Bu Oyunun Web Sayfasını Türkçeleştirdim İç Görseli SWF Decomplr programıyla editleyip comp. dosyasını entegre ettim fakat navicatan oyunu türkçeleştirdikten sonra rebot attıgımda tekrar cinceye giriyor FRM. Dosyalarını Acabilecegim Calışır bir MySQL indirme linki alabilirmiyim yardımcı olurmusunuz.
Çalışır mysql linkinden kastiniz nedir onu anlamadim

OktayAric

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
hatay
Kredi
38
Hocam FRM Dosyasını Virtual Programı ve MySQL Programı Calıştırmakta Ama MySQLun Sitesine Girdigimde Oracle Üyelik İmkanı Sunuyor Navicatlada İmport Edemiyordum Ama Dün Cözdüm Navicattan Kayıt Ettigim .frm Olarak Kayıt Olmuyor Ama Kendi Oyunun Localindeki MySql Dpye İmport Ettigimden Silinmeden O Şekilde Kalıyor. Yani Navicattan İşlemi Halletmeyi Başardım. Şimdide Düzenlemeler Devam Edecek Buradan Güncel Olacak Paylaşacagım Herşeyi.

TheEnes

Üye
Katıldı
Kredi
22
Hocam FRM Dosyasını Virtual Programı ve MySQL Programı Calıştırmakta Ama MySQLun Sitesine Girdigimde Oracle Üyelik İmkanı Sunuyor Navicatlada İmport Edemiyordum Ama Dün Cözdüm Navicattan Kayıt Ettigim .frm Olarak Kayıt Olmuyor Ama Kendi Oyunun Localindeki MySql Dpye İmport Ettigimden Silinmeden O Şekilde Kalıyor. Yani Navicattan İşlemi Halletmeyi Başardım. Şimdide Düzenlemeler Devam Edecek Buradan Güncel Olacak Paylaşacagım Herşeyi.
hocam paylaşırsanız beni etiketlermisiniz

OktayAric

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
hatay
Kredi
38
Tabikide hocam

Bu konuyı kimler okuyor