Ücretsiz Klanlar 8.3 - Geliştirme (1 İzleyici)

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4
hocam bu BAT. tarzı dosyalar hostıngde calısmaz yazılımsal mudale etmenız gereklı hostınge cevırmenız ıcın wındows sunucuda calıstırabılırsınız bunu bu yuzden hata alıyorsunuz
Hocam zaten o bat dosyaları hostingdeki görevi görmüyor mu. Birisi database diğeri de php yada apache çalışıyor. Ben mi Yanlış biliyorum. Normalde düz hostingde de çalışması lazım. Tabi içinde farklı bir yazılım daha varsa onu bilemem. Ama yukarıda Diğer arkadaş hostinge kurulabilir demiş.

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2
tam olarak incelemedim ama sorunun kaynagı bazı dosyaların kilit olması olabilir. @asporkan61

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
hosting için kodlara müdale etmeniz gerekiyor @mrcozdmr bu dosyaların hepsini temizledi kendisi BAT. olarak calısır olan bir sistem hostıngde calıstıgını hiç duymadım bu tarz şeyleri BAT. dosyasını ve kilitlenmiş dosyaları müdale etmelisiniz o şekilde hostınge uyarlanıp çalıştırılabilir onun haricinde wındows vds de çalışır

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4
Windows Server mi Kiralamam gerekiyor.

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4
tam olarak incelemedim ama sorunun kaynagı bazı dosyaların kilit olması olabilir. @asporkan61
Hocam evimde 1 gigabit internet var. Şimdi test etmek için kendi pc me kursam Bilgisayarım Windows10 uyumlu mu öncelikle.

Uyumlu ise statik ip adresim de var gerekli portları öğrenip oyunu size bir süreliğine açabilirim. Ve düzeltmelerini yaparız.

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4
Hangi batı çalıştırırsam çalıştırayım sistem belirtilen yolu bulamıyor diyor.

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2
@asporkan61 @cronos86 bat dosyasıyla uğraşmana hiç gerek yok hocam sen bana bi demo varsa pm atarmısın

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

Suradan 12 gunluk ücretsiz vps alabilirsiniz.

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4
Emekleriniz ve ilginiz için teşekkürler. Şimdilik devam etmeyeceğim. Sizi de uğraştırmanın anlamı yok. Hayırlı Geceler.

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Klanlar 8.3 Scriptini daha önce paylaşmıstım.

Şimdi Yavaş Yavas Türkçe Yapıyorum ve Hatalarını Gideriyorum.

Bu Süre Zarfında Ara Ara Konuyu Güncelleyerek Güncel Bir Şekilde Scripti paylaşacağım

Sizden Ricam İndirip Kurun hatalı Gördüğünüz Yerleri Konunun Altına Yazın.
Script Kurulumu Çok Basit

İNDİRİLECEK DOSYA:

4oi3LZ.png

Zip Dosyasını İndirin
1 - SETUP.bat Dosyasını Çalıştırın, 1 yazarak oyunu kurun 10 saniye bekleyin ve kapatın. Bunu Sadece 1 kere Yapıyorsunuz.

x4v8oI.png

wJbIyQ.png

1- apache_start
2- mysql_start

yapıyorsunuz.

72iDJU.png

Tarayıcıdan 127.0.0.1 yazarak oyuna baglana bilirsiniz.

2ubvCr.png

admin panel erişimi ister kayıt olarak yaparsınız isterseniz phpmyadminden kendiniz eklerinisiz.

demo giriş

selipro
1234567890

hYLmp6.png

fpz43b.png

0JECht.png

Herkese Kolay Gelsin..
Hocam merhaba. Geliştirmeye devam ediyor musunuz ?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

selipro

Admin
Katıldı
Yaşadığın yer
Jupiter
Kredi
5
merhabalar arkadaşlar yeni bir sürüm verecegim 1.4 e ayit 8.3 e oranala daha çok özelliği mevcut ve daha az hatalı.

premium sistem, çoklu server şifremi unuttum, gelişmiş admin panel ve admin paneden dünya ekleme, ws hersey çalısıyor. biraz kod hatası var geliştirmek isteyen arkadaşlar olabilir.

asporkan61

Üye
Katıldı
Kredi
4
merhabalar arkadaşlar yeni bir sürüm verecegim 1.4 e ayit 8.3 e oranala daha çok özelliği mevcut ve daha az hatalı.

premium sistem, çoklu server şifremi unuttum, gelişmiş admin panel ve admin paneden dünya ekleme, ws hersey çalısıyor. biraz kod hatası var geliştirmek isteyen arkadaşlar olabilir.
Hocam son halini paylaşırsanız hataları ile beraber düzeltmek isterim. Emeğiniz için teşekkürler

muhammed1

Üye
Katıldı
Kredi
0

merhaba, kurulum için ücretli yardımcı olabilir misiniz? ben işin içinden çıkamadım.

selipro

Admin
Katıldı
Yaşadığın yer
Jupiter
Kredi
5

muhammed1

Üye
Katıldı
Kredi
0
hocam nasıl bir sorun alıyorsunuz ? yazın müsaitken bakım.
veya isterseniz
https://www.turkmaxi.org/forum/konular/klanlar-1-4-gelişmiş-versiyon-online-oyun-scripti-2023.5593/

konudaki oyunu deneyin derim.
konudaki oyunun tasarımını tutamadım hocam şuanki oyuna bu konudaki tasarım daha yakın gibi.
açıkçası kurulumu çözemedim. linux servera yükledim sanırım oradan sorun yaşadık ama dosyalar php görünüyor kafam karıştı.

Bu konuyı kimler okuyor