Öneri KLANLAR SCRİPT'i 8.3 - %90 AÇIK KOD - turkmaxi.org a özel (1 İzleyici)

• Thread starter selipro
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 9
  • Görüntülenme : 4K
S

selipro

Arkadaslar şuan piyasada olan en son sürüm bu. Bu sürüm de dünya genelinden tolasaniz 100 kiside ya var ya yok. Dil türkçe değildir.

Scripti size tavsiyem Windows 7 bir sunucuda kullanın, normal hostingde çalışması için php versiyon 5.4 kullansın çünkü beyaz ekran yani session hatası alırsınız.

İndirme LİNK: https://drive.google.com/file/d/0B7ybYrmOgk5dYTE1Y0g1akxGd00/view?usp=drivesdk

Herkese kolay gelsin.

Not: Arkadaşlar scriptlere destek veremiyorum. Biraz kurcalayip kendiniz öğrenmeniz gerek uzun süre forumda duramıyorum ama her foruma girdigimde tum konulari inceleyip okuyorum.

S

selipro

Bazı hatalari mevcut kayıt sayfasinda bir kac kod değişikliği yapilacak yoksa herkes admin olur, klan forum sayfasi hatali oda duzeltilecek ve normal hostinge kurarsaniz server admin panelden köye askes destegi gonderdiginiz de o koyde bug oluşabilir. herkese kolay gelsin aklimda kalan sorunlar bunlar

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6
hocam bu tum start bat ları calıstırmama ragmen acılmadı halen ekranda tam olarak hangılerı ayarlamamız lazım

S

selipro

Denedim sorunsuz çalışıyor. Eger açılan .bat dosyaları kapanıyorsa bunun sebebi daha önce kurduğun web server hizmeti vardir apache ve mysql çakışıyordur. Portları açmaz. Biraz önce kendi pc'mde denedim. Ve ayrıca bu sürüm hosting üzerinde de çalışıyor. 1yil pvp server olarak kullandim ben.

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6
tamamdır hocam sorunu hallettım :D sorun baska actıgım bat dosyasını kapatmamıs of start :D

trolm

Üye
Katıldı
Kredi
1
başlatmak için önce hangi batı çalıştıracağız

trolm

Üye
Katıldı
Kredi
1

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6
hostıngde kurulumu nasıl yapmamız gereklı seli hocam

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6
boş vaktinizde yaparsanız çok memnun oluruz seli hocam en azından bilen biri bize doğru yolu göstermesi daha makbul :)

Bu konuyı kimler okuyor