Latin Amerika Futbolu - Web Site (1 İzleyici)

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
440
Uzun zamandır düşünüyorum. Latin amerika futbolu üzerine bir website ya da blog açılabilir. Haber telif sebebiyle olmaz sadece analizler üzerine bir site de tutar mı bilmiyorum. İngilizce ve ispanyolca bilenlerle ekip kurulup böyle bir işe girişebilir.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
763
Aslında İngilizce niche her site tutar. İspanyolca ya da Portekizce olması ne kadar tutar tartışılır.İngilizce Latin Amerika futbolu tutma ihtimali yüksek.

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Öncelikle site için anahtar kelimeyi semrushta bakiniz ve en yüksek aranan Kelime bostaysa alınız derim sonrası gelir kapisi

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
440
Aslında İngilizce niche her site tutar. İspanyolca ya da Portekizce olması ne kadar tutar tartışılır.İngilizce Latin Amerika futbolu tutma ihtimali yüksek.
Ben Türkçe düşünmüştüm aslında ama evet ingilizce'de olabilir. Tabi şu var. Amerikanlar öyle çok futbol düşkünü değil. İngiltere'de Latin Amerika liglerine çok ilgi var mı bilmiyorum. Genç oyuncuları da Fransa'dan alıyorlar zaten.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
763
Güney Amerikalı futbolcular genel de Türkiye Ukrayna Hollanda Portekiz İtalya gibi ülkelere gidiyor.Türkçe tutabilir bunun üzerine site de yok.

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
440
Öncelikle site için anahtar kelimeyi semrushta bakiniz ve en yüksek aranan Kelime bostaysa alınız derim sonrası gelir kapisi
Tatil sonrası düşünüyorum. Ayrıca kendi deneyimim öyle kalabalık bir grupla hareket etmeden projeler tutmuyor.

Bu konuyı kimler okuyor