Ücretsiz Mobil Oyun [Kyushu World] Vm Tek Tıkla Kur (1 İzleyici)

xppro

Yönetici
Katıldı
19 Ağustos 2018
1310425f1e61d27a9a8XSKFj7.gif

Kurulum videosu İçinde ;)

Serverler Çalışıyor...

roderein

Üye
Katıldı
25 Temmuz 2021
Selamlar, konuyu hortlatıyorum. Dosyaları şuan indiriyorum. Bu gece kuruluma geçiyorum. Forumdan destek bekliyorum. Daha öncesinde bir çok oyun kodlamasına, kurulumunda tecrübem var, genellikle pc tabanlıydı hepsi ama mobilde de başarılı olacağıma inanıyorum. Yinede forumdan ve adminlerden destek bekliyorum. İletişimde kalalım. Her an yeni mobil oyun olarak piyasaya sürebilirim oyunu TR'de .d

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
20 Mayıs 2013
Yaşadığın yer
Eskişehir
Selamlar, konuyu hortlatıyorum. Dosyaları şuan indiriyorum. Bu gece kuruluma geçiyorum. Forumdan destek bekliyorum. Daha öncesinde bir çok oyun kodlamasına, kurulumunda tecrübem var, genellikle pc tabanlıydı hepsi ama mobilde de başarılı olacağıma inanıyorum. Yinede forumdan ve adminlerden destek bekliyorum. İletişimde kalalım. Her an yeni mobil oyun olarak piyasaya sürebilirim oyunu TR'de .d
Öncelikle hoşgeldiniz.elimizden gelen yardımı göstereririz.İyi forumlar

xppro

Yönetici
Katıldı
19 Ağustos 2018
merhabalar kurulum videoya göre yaparsanız olması lazım ama takıldığınız yerde yardım edebiliriz

roderein

Üye
Katıldı
25 Temmuz 2021
Sanırım hallettim arkadaşlar. Eğer kurulumu başarıyla yaparsam oyunu geliştirme ve türkçeleştirmeye alıcam. Ondan sonra bir sunucuya yükleyip piyasaya sürmesi kalacak inşallah /// Edit /// Oyunu benimle birlikte geliştirmek istiyen olursa özel mesajdan yazsın dc den görüşelim. makinamı sunucu olarak kullanabilirim bu açıdan

roderein

Üye
Katıldı
25 Temmuz 2021
Arkadaşlar son durum ; oyun kurulumu oldu. Localhost'tan admin girişini site üzeri yapabiliyorum lakin, oyuna apk ile giriş yapamıyorum bağlantı hatası veriyor nalet.... Help meee

Bu konuyı kimler okuyor