Öneri Ne Satarak Para Kazanabilirim Diyenlere Ürün Önerileri (1 İzleyici)

La donna

Admin
Katıldı
4 Temmuz 2021
Mesajlar
107
Yaş
29
Satış yaparak para kazanmak ve kendi işini kurmak isteyenler satış hacmi yü,ksek olan ürünlere ihtiyaç duyuyorlar. Özellikle başlangıç seviyesindeki kişiler için ürünün satılabilirliği çok önemli oluyor. Bu yazıda rahatlıkla tedarik edebileceğiniz ya da kendinizin üretebilecegi bazı ürünleri listeledik.

Network Pazarlama​

Network pazarlama firmaları çok düşük maliyetle ürün satın almanızı sağlayabilirler. İyi bir kar payı ile satabilirsiniz. Ancak network pazarlamada genelde yakın çevreye satış yapılır. İnternetten satış yapabilirsiniz ama kargo maliyetleri sizi ilk başta zorlayabilir. Kendi çemberinize satış yapabilecek durumdaysanız bu yöntemi tercih etmek daha iyi olur.İlerleyen zamanlarda daha yüksek maliyetli ve karlı ürünler satın almaya başladınızda internetten satış yapmanız daha kolay olur.

Network pazarlamaya yalnız ya da ekip olarak başlayabilirsiniz. 100-300 TL'lik bir ürün alışı ile başlayabilirsiniz. Böyle bir alımdan 20-50 Tl arası kar elde edilebilir. Ya da sadece katalogla satış yapıp sipariş aldıktan sonra getirtebilirsiniz.

Tekstil Ürünleri

İç giyim ve teksil ürünleri satışı en kolay ürünler arasında yer alır. Kadınlar için sürekli gelir kaynağıdır. Herkesin kullandığı ürünlerden olduğundan satılması kolaydır.

Kozmetik Ürünleri

Network pazarlamanın en yaygın oldugu ikinci alan kozmetik ürünleridir diyebiliriz. Piyasada çok sayıda güvenilir firma uygun fiyatla ürün sunuyor. Başlangıçta zorlansanızda birkaç düzenli müşteri edindikten sonra daha kolay gelir elde etmeye başlarsınız.

Temizlik ürünleri

Ev ve araç temizlik ürünleri satışı da iyi bir başlangıç seviyesi olabilir. Hem kadınlar hem erkekler için iyi bir gelir kaynağıdır. Şampuan, duş jeli, deterjan ve araba temizlik ürünleri gibi her daim kullanılan ürünler çok daha rahat satılır.


Satış Ortaklığı ve Tavsiye Programları​


İnternette zaman geçirmeyi severler ve blog yazarları satış ortaklığı ile düzenli gelir elde edebilirler. Aktif olmak ve uygun müşterilere yönelmek en temel gerekliliklerdir. Tavsiye programları da benzerdir. Beğendiginiz ürünleri tavsiye ederek gelir elde edersiniz.

Kendi El İşlerini Satma​


Yetenekliyseniz, gittiğiniz bir kurs ya da zanattınız varsa kendi işlerinizi satabilirsiniz. Takı yapımı, ahşap boyama, sabun yapımı, cam işi ve seramik boyama en sevilen türlerden bazılarıdır. Kişiye özel ürünler üreterek de çalışabilirsiniz. Zanatların yanı sıra börek, kurabiye ya da salça gibi ürünler bile günümüzde rahatlıkla satılıyor. Diğer işlerden daha zevkli olmakla birlikte daha yorucudur diyebiliriz. Tüm süreçleri kendiniz yöneteceğinizden bir tık daha zorlanabilirsiniz.


Domain ve Hosting Bayiliği

İnternette aktif ve yetenekli olanlar domain ve hosting bayiliği yapabilirler. Düşük sermaye ile başlayıp işleri büyütebilirsiniz. Müşterilerinize olabildiğince yardımcı olmaya çalışın. Çoğu kişi için web site kurulumu ve SEO süreçleri karışıktır. Dolayısıyla iyi hizmet verirseniz düzenli müşteriler elde edersiniz.


Hazır Site Satmak

Web tasarım firmaları satış konusunda desteğe ihtiyaç duyuyor. Hazır site satarak kolayca pazara kazanabilirsiniz. Teknik bilgi her zaman gerekmez. Siz sadece satışı yaparsınız.
 
Son düzenleme :

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
20 Mayıs 2013
Mesajlar
1,759
Yaş
37
Yaşadığın yer
Eskişehir
Hosting satisi yapacaksiniz Btk'dan yer saglayici almaniz gerekmektedir.Aksi halde
şikayet edebilirler
 

La donna

Admin
Katıldı
4 Temmuz 2021
Mesajlar
107
Yaş
29
Hosting satisi yapacaksiniz Btk'dan yer saglayici almaniz gerekmektedir.Aksi halde
şikayet edebilirler
Hukuki ya da mali kısmına girmek istemedim çünkü o konuda çok bilgim yok. Satış ortaklığında da vergi konusunda yardımcı olan firmalar var. Ama bazıları tamamen yayıncının sorumluluğu diyor.
 

Bu konuyı kimler okuyor

Benzer konular

Top