NedirNedegildir.net Blog Arayüz ve Css/Html Tema Çalışmam (1 İzleyici)

descarter

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Ankara
Kredi
0
Vizelerin bitmesi ardından yoğun çalışma temposunun da bitmiş olması nedeni ile oluşan bu zaman aralığında boş durmamak adına nedirnedegildir.net ismininde duyulması amacıyla bir web arayüz çalışması ve bu arayüz çalışmasının css aktarımını yaptım.Hataları fazlada olsa sade ve şık bir tema oldu.Eksiklerimin bana söylenmesi beni üzmez aksine beni kendimi geliştirebilmem adına yardımcı olur yorumlarınız bu nedenle iyi ve ya kötü yorumlarınızı yazmaktan çekinmeyin.Temayı istediğiniz gibi editleyebilir ve ya kurcalaya bilirsiniz hiç bir sorun yok.Büyük ihtimalle wordpress enteğresini yapmayacağım fakat ilerleyen zamanlarda daha iyi tasarımlar ve bunun akabinde wordpress aktarmayı düşünüyorum.Tema sade bir tasarım olmanın yanında flat renkleri de barındırmaktadır.Bize düşmez blog tasarımının yapısına benzese de bu tema tasarımı ve dökümü tamamen bana aittir.Bize düşmez blog tasarımını internetten bulup css’e dökmüş ve paylaşmıştım.O yüzden benzese gerek .

nedirnedegildir.net_.jpg

Çalışmanın canlı görünümüne buradan ulaşabilir ve buradan da indirebilirsiniz. Rar şifresi:Resul ACER|Yönetim Bilişim Sistemleri
Daha fazla bilgi ve kaynağa buradan ulaşabilirsiniz. NedirNedegildir.net Blog Arayüz ve Css/Html Tema Çalışmam | ResulACER|Yönetim Bilişim Sistemleri

Bu konuyı kimler okuyor