Ogamenin gelişmiş versiyonu. heryerde bulamassınız. (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
Merhaba arkadaşlar elimde ogemenin biraz değişik versiyonu olan xterium var buyrun indirin sorunsuzdur :) bu kıyamıda unutmayın hiç biryerde düzgün dosyasını bulamassınız.
İndir turkmaxi zip
ek olarak aradığınız scriptler için özel bir tarayıcı motoru vericem 2 3kişiye sadece nerdeyse tüm oyun scriptleri çıkıyor :):RpS_laugh:

eğer isterseniz daha da gelişmişide var panelide baya gelişmiş bu attıma bakaraktan :D boyutuda yüksek üstelik 70mb filan

OYUN BÖLE BİRŞEY ARKADAŞLAR
8d6dMV.png

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787
Demo var mı?

Katıldı
Kredi
0
malesef yok pc üzerine kurup deniyorum ama sorunsuz çalışıyor xterium yazarsanız googleden baka bilirsiniz

Katıldı
Kredi
0
Script local hosta çaılışmıyor kimse boşa denemesin bozuk bir scripttir admin paneli hata veriyor aynı şekilde .com lu ve sağlam hostingi bulnan domaindede denediğimde bozuk çıktı lütfen birdaha video çekin veya hutta bir şeyler yapın bozuk scriptler vermeyin

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787
Script local hosta çaılışmıyor kimse boşa denemesin bozuk bir scripttir admin paneli hata veriyor aynı şekilde .com lu ve sağlam hostingi bulnan domaindede denediğimde bozuk çıktı lütfen birdaha video çekin veya hutta bir şeyler yapın bozuk scriptler vermeyin

Bozuk olduğuna dair ss atarsan bakalım.Nerede bozukluklar var.

Katıldı
Kredi
0
Katıldı
Kredi
0
install yazıp kurulumunu yaptın mı ?

Katıldı
Kredi
0
Katıldı
Kredi
0
php sürümünede dikkat et bu arada 5.6 filan yap yoksa bir çok hata çıka bilir yine karsına php sürümüde önemli

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
dostum o tarayıcı ile birlikte tam sürümü verebilirmisin ? :D

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba arkadaşlar elimde ogemenin biraz değişik versiyonu olan xterium var buyrun indirin sorunsuzdur :) bu kıyamıda unutmayın hiç biryerde düzgün dosyasını bulamassınız.
İndir turkmaxi zip
ek olarak aradığınız scriptler için özel bir tarayıcı motoru vericem 2 3kişiye sadece nerdeyse tüm oyun scriptleri çıkıyor :):RpS_laugh:

eğer isterseniz daha da gelişmişide var panelide baya gelişmiş bu attıma bakaraktan :D boyutuda yüksek üstelik 70mb filan

OYUN BÖLE BİRŞEY ARKADAŞLAR
8d6dMV.png

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011253630661 bana ulaş kardeşim :) büyük bi projeye start vericez aramızda görmek isteriz ?

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
kardeşim oyuna bot felen atılıyomu acaba ??? bu konu hakkında bilgi verirmisin

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
konuya cevap veren yok kardeşimbi bakarmısın türkçe dil paketini verebilirmisin rica etsem

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
kardeşim bu oyuna bot atabiliyomuyuz ?

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Tarayıcıyı verebilirmisin sadece? :D

Katıldı
Kredi
0
başka konuda bitane site linki verdim ona bir göz at istersen :D

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0

wilddeath

Üye
Katıldı
Kredi
0
mrb arkadaşlar oyunu kurdum fakat biraz problemleri var uye olduktan sonra cıkıs yapınca tekrar giris yapmıyor bi bu problemini gordum admin giremedim oyuna giris yapamadıgım için.

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
Dostum https://en.xterium.com daki hali varmi sende ? varsa çok süper olur yada şöyle söyleyeyim bu oyunda birimler kısmındakı bırımlerı yarısını nasıl kaldırabılırım ?

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
Dostum Cevap Verebılırmısın Ogamenın suanda bdaha gelişmişleri var nasıl bulabılırız ?

Bu konuyı kimler okuyor