Online Forum Bulucu Bot Yayında (1 İzleyici)

Etkenblog

Üye
Katıldı
Kredi
0
Herkese merhaba

Bilenler bilir. Daha önceden Forum Bulucu Bot scriptini paylaşmıştım. Scripti biraz daha geliştirip, webmasteraraclari.org sitesine entegre ettim. Böylece, scripti sürekli güncellemek zorunda kalmayacak ve internet bağlantılı olan her yerden forumları bulabileceksiniz.

Özellikleri

Özet geçmek gerekirse, herhangi bir anahtar kelime seçip, o kelimeyle ilgili forumları Google’da arama yaparak bulabiliyorsunuz. Tüm özellikleri aşağıda bulabilirsiniz:

• Vbulletin, Smf, PhpBB, MyBB, IP.Board forumları bulma.
  • WordPress, dle siteleri bulabilme.
  • Herhangi bir uploaderın üye olduğu siteleri bulabilme.
  • Çoklu arama yapabilme
  • Sayfa aralığı seçimi
  • Bulunan sitelerin Alexa değerlerini görebilme.
  • Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça sitelerde arama seçeneği.
  • Linkleri; ister http://siteadi.com/forumdisplay.php?f=123 olarak, isterseniz sadece siteadi.com olarak saklayabilme.
  • Siteye üye olduğunuz taktirde, önceden oluşturduğunuz listelere ulaşabilirsiniz.
  • Site veritabanındaki tüm listeleri görebilirsiniz. (Sadece premium üyeler için geçerli)
  • Listeyi .txt dosyası olarak indirebilme.

Online forum bulucu için –> Forum Bulucu - Webmaster Araçları

Dipnot: Bu hizmeti sizlerden herhangi bir ücret talep etmeden sunmaktayım. Fakat, sitenin en azından giderlerini karşılayabilmek adına link kısaltma servisi kullanmaktayım. Bunu herhalde çok görmezsiniz. :) Yok "Ben reklam görmek istemiyorum." derseniz, cüzi bir ücret karşılığı premium üyelik verebilirim. ;)

Premium üye olun

Sitemizde premium üyeliği aktif etmiş bulunmaktayım. Premium üyeler şu ayrıcalıklara sahip olacaklar:

Premium üye olmanın faydaları:
  • Sitemizde kayıtlı tüm forum listelerini görebilme. (Şu anda 400'den fazla forum listesi mevcut ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor.)
  • Sınırsız sayıda forum listesi saklayabilme. (Normal üyeler için sınır 20'dir.)
  • bc.vc yönlendirmesi hiç olmaz.
  • Reklamlar gösterilmez.
  • Sitemizin gelişmesine katkı sağlamış olursunuz.
  • Diğer araçlarla ilgili bir atkım ayrıcalıklar
  • vs vs

Premium üye olmak için:

Premium satın almak veya bilgi almak için: Premium Üye Ol - Webmaster Araçları

ALINTIDIR

Bu konuyı kimler okuyor