Ücretsiz Onmyouji Mobil Oyun Scripti Ve Kurulum Videolu (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
dai-duong-thien-su-mobile-offline-loulx-game-1.png

dai-duong-thien-su-mobile-offline-loulx-game-2.png

dai-duong-thien-su-mobile-offline-loulx-game-4.png

dai-duong-thien-su-mobile-offline-loulx-game-8.png

ONMYOJI KURULUM KILAVUZU ÇEVRIMDIŞI
1. 1 APK ve 1 Sanal Makine Sunucusunu İndirin | Her yerde açabilirsiniz | Mobilde oynanabilir | VDS'DE Çalışabilir aynı şekilde
1-1- Ama biz şimdilik vmware anlatımı yapalım
2. VMware Workstation indiriniz.

3. Sunucu klasörüne gidin ve " vmWin7x64sp1.vmx " dosyasını çalıştırın (sanal makine dosyası 3KB í)
Seç Düzenle → VMware Workstation penceresinde → ardından Virtual Network Editor seçeneğini → ağ kartı tıkla VMnet1 Sadece Konak revize → Alt Ağ IP ağ kartı VMnet1 ana bilgisayar okunur 192.168.1.0 → tıklayın " Uygula "

4. Gerçek makinede Denetim Masası → Ağ ve İnternet → Ağ Bağlantıları → VMnet1 ağ kartını düzenle → IPv4'ü 192.168.1.1 olarak düzelt seçeneğine gidin.

5. Sunucu sanal makinesini çalıştırmak için " ▶ Bu sanal makineyi aç " düğmesine tıklayın → sorulursa " Taşıdım " seçeneğini seçin (soldaki ilk kutu | Yanlış seçerseniz sunucu klasörünü silin ve ardından çıkarın tekrar)

6. Sanal makinede. " [1] Mongo " dosyasını çalıştırın → Tüm pencereleri gizlemesini bekleyin → " [2] Sunucu " dosyasını çalıştırın . Yüklemeyi bitirmesini bekleyin.

7. APK'yı Android öykünücüsüne yükleyin. Oyunda ilk kez, Vietnamcaya Güncellemelisiniz . Bir hesap kaydetmek için sağdaki düğmeye tıklayın. Giriş yapmak için sol tuş
8- Apk'yı apk editörü ile düzenleyerek dilini ayarlayabilirsiniz.

8. Para elemek niz lazım ama nasıl? WebGM'yi açmak için sanal makineye gidin . Admin paneli açmazdan önce o hesaptan çıkış yapnız. Sanal makinede CUser de üyeyi bulup parasını ve vip seviyesini ayarlayabilirsiniz

Kurulum videosu

İndirme Linkleri
SERVER
APK

Rar Şifresi
loukoala.blogspot.com

Katıldı
Kredi
0
Merhaba elinize sağlık! Ama konunuzda yazım yanlışları var. Düzeltirseniz sizin için daha iyi olacaktır.

İyi Forumlar

Katıldı
Kredi
0
merhabalar translate sağolsun :D

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
bu oyunu VDS makina derken windows sistemlimi olana kuracağız ? bilgi varsa ayrıca türkçe yapılabiliyorsa elimde sunucular mevcut kuracağım....

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
bu oyunu VDS makina derken windows sistemlimi olana kuracağız ? bilgi varsa ayrıca türkçe yapılabiliyorsa elimde sunucular mevcut kuracağım....
Evet Windows olana. Mutlaka dil dosyasi vardır.Icerisine bakip bulabilirsiniz

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
VDS windows makina alsam kurulumda yardımcı olabilirmisiniz hocam ?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Katıldı
Kredi
0
Ah ahh bi yardim eden olsada soyle bi oyun cikarsak

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
Ah ahh bi yardim eden olsada soyle bi oyun cikarsak
Hocam Tam olarak kurulum yönergelerini yaptınızmı? ve bu yonergeye gore yapıp hata aldıysanız hatayı bıze buraya bıldırırsenız yardımcı olabiliriz.

Katıldı
Kredi
2
apk yı nasıl düzenleyeceğim apk editor ile düzenlemeyi başaramadım başka yöntem var mı

selipro

Admin
Katıldı
Yaşadığın yer
Jupiter
Kredi
5
arkadaşlar sana sunucuyada taşısanızda sorun su ki apk içerinde sunucuya bağlanan ip adresleri var onları değiştirmeniz lazım. meşakketli bir iş apk ediklemek zamanı olan deneye bilir dil içinde yine aynı şekide apk içerisinde bulunan dosyalar var şifrelerini kırıp jva class olarak açacak ve editleyecek. harici olarak bu oyun anlatımı tamamen localhost a ayittir.

Katıldı
Kredi
2

selipro dosyayı açabilmeyi göstersen gerisini hallederiz ama sadece dosya apk yı nasıl açıp kıracağız.​

ben apk editor ile denedim açıyor ama düzenleme yok yani bir şey yapamıyorsun ?

selipro

Admin
Katıldı
Yaşadığın yer
Jupiter
Kredi
5

selipro dosyayı açabilmeyi göstersen gerisini hallederiz ama sadece dosya apk yı nasıl açıp kıracağız.​

ben apk editor ile denedim açıyor ama düzenleme yok yani bir şey yapamıyorsun ?
bu işten ekmek yiyom ben ya :D simdi sana kalkıp nasıl anlatayım :D sen sunucu kur ip ver ben editleyem sonrada sana apk yı kurulabilir ve çalısır vaziyette teslim edeyim ?

Katıldı
Kredi
2
bu işten ekmek yiyom ben ya :D simdi sana kalkıp nasıl anlatayım :D sen sunucu kur ip ver ben editleyem sonrada sana apk yı kurulabilir ve çalısır vaziyette teslim edeyim ?
ben kurdum reis ip eksik tek ya editleyemedim düzenleyemedim. bir de bunu türkçeleştiricem ama lütfen ya türkçeleştirip arkadaşlarla kendi aramda oynayacağım bir oyun istiyorum

Katıldı
Kredi
2
ne kadar ise gerekirse öderim de fark etmez üstadim ama oyunu türkçeleştiricem bide ben

Katıldı
Kredi
2

selipro

özelden mesaj atamıyorum da yazar mısınız lütfen

Katıldı
Kredi
2

@selipro

ip buradan mı atacağım size üstadim

Bu konuyı kimler okuyor