Phong vân vô song offlıne 2017 h40 (1 İzleyici)

kanceza

RED
Üye
NOT: SADECE 64 BİT BİLGİSAYARDA ÇALIŞIYOR 32 BİT ÇALIŞTIRMAZ
AYRICA ESSAMP YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRMAYIN HATA ALIRSINIZ
PHONG VÂN VÔ SONG Oyununun Yeni Güncellenmiş Hali
Yakında Daha Yeni Versiyonu Olan H50 Paylaşıcam

Bunlarda Bi Kaç Gm Komutu Ama Nasıl GM Olunacağını Bİlmiyorum
//zmkm
//tuhao
//cls (clear chat)
//nb (add attack, life, maxlife......)
//sb (ngc vs lệnh trên )
//mt ( chỉ ad máu và max hp)
//lowhp (ngc lệnh trên )
//die ( tự tử )
//sign ( hình như là max thành tựu)
//expup (up kinh nghiệm)
//ver (xem version)

Rar Şifresi Yoktur

https://docs.google.com/uc?id=0B_NVKwxaakC-NDZDcXdPeTVIX3M&export=download

Buda Hata Düzenlemeleri
mod pv h40.rar - 34 KB

İndirdiyiniz Dosyaları Klasörlerine Atın

H40/s1-s3//config/Data/ İçinde Uygun Olan Dosyaları Değiştirn

Last edited by a moderator:

EnesVTN

Üye
rica ederim hocam her zaman yardımcı olmak güzel :D birşey sorucam size ogamenin şuanda gelişmiş düzgün çalışan scripti varmı ben supernovanın indirdim hatta konu açtım yardım için kurulumda takılıp kalıyor sistem oyun scriptlerin yardım bolumunde konu var eger bana yardımcı olabılırsenız o konuyada bakarmısınız hocam

kanceza

RED
Üye
rica ederim hocam her zaman yardımcı olmak güzel :D birşey sorucam size ogamenin şuanda gelişmiş düzgün çalışan scripti varmı ben supernovanın indirdim hatta konu açtım yardım için kurulumda takılıp kalıyor sistem oyun scriptlerin yardım bolumunde konu var eger bana yardımcı olabılırsenız o konuyada bakarmısınız hocam
Bi mesajda Paylaşmıştım Ben 2Moon Diye Bi Ogame Versiyonu Ama İşine Yararmı Bilmiyorum Daha Doğrusu Ben Ogame Hiç Oynamadım Gelişmi Olanı Hangisi Olmayanı Hangisi Hiç Bir Fikrim Yok O Yüzden Ama Yönetici Arkadaşlar Yardımcı Olacaktır

EnesVTN

Üye
Tamamdır hocam konularinizi takip etmekteyim ayrıca bu oyunun suanki konudaki oyun içi Türkçeleştirme nerden yapılıyor ve sızmış yapicaksiniz

DaTaTr

Cezalı
selamun aleyküm üstadlar bu türkçeleştirme konusunda s1-s3 klasöründeki txt dosyalarını editlediğimde denemek ıcın tekrar server dosyasını calıstırdıgımızda hata veriyor sebebi nedir.

kanceza

RED
Üye
selamun aleyküm üstadlar bu türkçeleştirme konusunda s1-s3 klasöründeki txt dosyalarını editlediğimde denemek ıcın tekrar server dosyasını calıstırdıgımızda hata veriyor sebebi nedir.
Çünkü Sadece O txt Lerle Bitmiyor İş xml Dosyalrını res Dosyalarını swf Leri Falan da Tr Dile Çekmen Lazım Sonra Çalışması İçin server E Tanıtman Lazım

DaTaTr

Cezalı
oluyor üstadım dosyalar içinde pack dosyanının ıcınde sqller war onları phpmyadmine yükle aynı dosya ısımlerınde veritabanı olusturup. ve config dosyası ıcındeki phpmyadmin şifreni düzenle farklı yaparsan. ben appserve uzerınden kurdum essamp ı pas gecıp kasıyor.