Pinterest Kullanma Zamanı Geldi (2 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Son yıllarda en çok büyüyen sosyal platformlar arasında yer alan Pinterest eticaret siteleri içinde bulunması zor bir kaynak olarak görünüyor. Resim paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pinterest’i daha etkili olarak nasıl kullanabileceğiniz konusunda ipuçlarından derlediğimiz notlarımızı uygulamanızı tavsiye ederiz.

– Resimlerinizi siteni üzerinden çekin. Bu şekilde sitenizin popülerliği de artacaktır.
– Pinterest analizlerine bakıldığında dikey ve büyük resimlerin tıklanma oranları daha yüksek olduğu belirlenmiş. Sizlerde dikey resimler tercih ederek insanlar ile etkileşiminizi arttırın.
– Her alanda ilgi çekici ve yüksek çözünürlükte resimler paylaşın.
– Alanınız ile ilgili kişileri takip edin ve onlarında sizleri takip etmesini sağlayın.
– Beğendiğiniz resimleri çekinmeden pinleyerek veya beğenerek ödüllendirin.
– Kullanıcı oranlarına bakıldığında %78 oranında kadın kullanıcılar olduğunu unutmayın.
– Nasıl yapılır ve nelerden yapılır tarzında sektörünüz ile alakalı resimler bulmanız paylaşım yapılmasını sağlayacaktır.

Jeunx

Üye
Katıldı
Kredi
0
Pinterest'i webmaster'ler genellikle, Arama motorlarında yükselmek için kullanıyor.
Bu konuyuda o tarz bir başlık sanmıştım ama meğersem baya farklıymış, bilgiler için teşekkür ederim.
"%78 oranında kadın" buna şaşırdım, bilmiyordum

Katıldı
Kredi
0
Pinterest i çoğu zaman bir konu hakkında fikir edinmek esinlenmek için kullanıyorum. Gerçekten başarılı çalışmaların bulunduğu harika bir site.
Bu yazında başarılı olmuş teşekkür ederiz.

Bu konuyı kimler okuyor