Satış Rakipsiz Online Oyun Satış Yazılımı - Playanka (Epin Scripti) (1 İzleyici)

Playanka

Üye
Katıldı
Kredi
0
tanitim-1.png

ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜNÜZ EN İYİ YAZILIM
PLAYANKA
Playanka projesi Softanka Yazılım Ltd. Şti. tarafından geliştirilen (epin sitesi scripti) online oyun satış sitesi yazılımıdır. Sektörün gerektirdiği özelliklere göre hazırlanmış olup, sunduğu ayrıcalıklarla benzersiz bir üründür.

3 farklı Playanka lisanslamasından bütçenize ve hedeflerinize en uygun olanı seçerek sektöre doğru bir başlangıç yapabilirsiniz. Sadece reklamlara ve satışlara odaklanarak kazanmaya başlayın.

tanitim-4.png

tanitim-4-2.png

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİMİZ

tanitim-3.png

Ekibimizin aylar süren yoğun geliştirme süreci sonucu en iyi online oyun satış deneyimini oluşturmak için ortaya çıkardığı Playanka karşınızda. Bunun üzerinde her şeyden daha fazla zaman harcadık, çünkü detaylara önem veriyoruz.

REFERANSLARIMIZ

BİLGİ TALEP & SATIN ALMA

Sektörün rakipsiz yazılımı Playanka ile online oyun satış ürünleri satmak hiç olmadığı kadar hızlı. Bilgi talep ve satın alma için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşmanız yeterli.

Mail: info@softanka.com - Tanıtım Sitesi: https://www.playanka.com/ - İletişim: +90 850 532 76 38​

Bu konuyı kimler okuyor