Satış Satılık Tarayıcı Oyunu - E-Pin Sistemi - Kontrol Paneli Detaylar İçerid (1 İzleyici)

GameDevTR

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
Herkese Merhabalar,

Bugün sizlere uzun süredir üzerinde çalıştığımız(ekip arkadaşlarımızla) Tarayıcı oyunun hem tanıtımını hemde satışını sunacağım.

Kısa Bilgi(Oyun Hakkında);
Oyun İsmi : War of Continents(Kıta Savaşları)
Oyun Tarzı : Strateji, Savaş, Taktik
Oyun Dili : Türkçe(Gelecek Güncellemede TR/EN)
Yazılım Dili : Java, PHP, Flash(Swf), MySQL, PHP5, XML
Uyumlu Tarayıcılar : Mozilla, İnternet Explorer, Chrome, Safari, Opera
Mobil Uyum : Mobil cihazlarda flash desteği olmadığı için uygulamalar sadece adobe air üzerinden kodlanabilmektedir. şuanda adobe air ile uğraşan bir arkadaşımız olmadığı için mobil versiyon yalnızca ek programlar sayesinde giriş almaktadır(Puffin Browser, Dolphin Browser)
Oyun Senaryosu : Oyunumuzun senaryosu 3 kıta üzerine kurulu (ASYA , AVRUPA, AFRİKA) Oyunumuzun başlangıcında sizden bu 3 kıtadan birine mensup olmanızı istiyor seçeceğiniz kıta ile maceranız başlıyor. Kendinize ait şehrinizi kuruyorsunuz geliştiriyoruz şehrinize dahil tımarlardan vergiler elde edebilirsiniz aylık kıta turnuvularında diğer kıtalar ile toplu savaşlar yapabilirsiniz.(Çok kısa bir anlatım oldu detaylar özelden verilecektir.)

Yazılımsal Bilgi;
- E-Pin Kod Sistemi
- VIP Sistemi (12 Derece)
- Web Panel (Kayıt, Giriş, E-Pin Kod Bozdurma vs..)
- QuickLeftBar(Oyun İçi)
- Daha Fazlası İçin İletişime Geçiniz.

Resimler;

Yeni Masaüstü Uygulaması(Micro Client)

Şuan Satın Alan 1 Kişiye Hediye. (Ek Ücret : 50 TL)

Özellikler;

• Giriş Sistemi
  • Kayıt Sistemi
  • Image Slider Sistemi
  • Haber & Duyurular Alanı
  • Sunucu Durumunu Gösteren İbare (Aktif - Pasif - Bakımda)
  • iFrame Desteği İle Oyunu Masaüstünde Oynayabilme
  • Sosyal Butonlar
  • Genel Yönlendirme Butonları

5L942D.png

d8jo07.png

An2Egz.png

Yeni Güncelleme (E-PİN CODE MAKER) ;

ARTIK E-PİN KODLARINI TAMAMEN OTOMATİK ŞEKİLDE SINIRSIZCA BİRBİRİNDEN FARKLI ŞEKİLDE OLUŞTURABİLİR VE ÇIKTILARINI ALABİLİRSİNİZ.

gX0d8b.png

9G1Mor.png

Yeni Kontrol Panelimizin Görüntüleri ;

PQdJm6.jpg

gXgMEZ.jpg

9GzZ0o.jpg

qE0OVB.jpg

J39b5q.jpg

Site(Web Panel Resimleri) ;

B88yVg.png

ZYYOra.png

oEE6Lm.png

lEEboX.png

Yükleme Ekranı;

yVVz6k.png

Karakter Seçme Ekranı ;

qEEGEV.png

Şehir Ön Görünüm ;

Mkkdk7.png

Şehir İç Görünüm ;

Mkkdk7.png

Detaylı Bilgilendirme Talebe ve İsteğe Göre Yapılacaktır Bunlar Sadece Satış İçin Ön Demo Gösterimdir.

Tamamen Sorunsuzdur.
Facebook Entegre Sistemi Yapabilirsiniz(SSL Sertifika Şart)

DİP NOT : SON GÜNCELLEMEDE EKLENEN KONTROL PANELİ İLE OYUNU MANUEL OLARAK YÖNETMEK YERİNE ARTIK WEBPANELİ ÜZERİNDEN YÖNETEBİLECEKSİNİZ. KONTROL PANELİ SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR. İLERLEYEN GÜNLERDE DAHA FAZLA FONKSİYON EKLENECEKTİR. (BETA)

Fiyat : 500 TL

ALMAK İSTEYEN ARKADAŞ VAR İSE Ö.M İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR.

S

selipro

başarılar güzel çalısmıssınız :) demo da eklerseniz sevinirim belki almak isteyen olursa demoya girip bakabilir ve oynaya bilir. birde oyunu almak isteyenlere açması gereken sistem bilgilerini de eklerseniz çok daha iyi olur :)

GameDevTR

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
başarılar güzel çalısmıssınız :) demo da eklerseniz sevinirim belki almak isteyen olursa demoya girip bakabilir ve oynaya bilir. birde oyunu almak isteyenlere açması gereken sistem bilgilerini de eklerseniz çok daha iyi olur :)

Yorumunuz için çok teşekkürler konuda da bilgilendirme yaptığım gibi iletişime geçen kişilerle tüm detaylar ile ilgili görüşmeler yapılacaktır. Ayrıca şunu da dip not olarak eklemekten keyif duyarım Turk Maxi üyelerine fiyatta iskonto sağlayabilirim. :)

İyi forumlar!

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
772
[MENTION=751]selipro[/MENTION] ya katılıyorum.Eğer demo olursa çok daha iyi olur.Grafik olarak bende başarılı buldum.

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Geliştirilebilir.Şu .swf tabanını biraz daha efektlendirin çok basit kalmış

GameDevTR

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
Geliştirilebilir.Şu .swf tabanını biraz daha efektlendirin çok basit kalmış

Biz export, import ile çalışmıyoruz yalnız forumda ki diğer sadece translate yapanlarla karıştırmayın, ayrıca varsa daha bir ürününüz koyun ortaya :) biz gidip forumlardan dosya indirip TR yapıp piyasaya sürmüyoruz satış hakkıyla beraber satın alıp mesafeli satış sözleşmesi yürürüyle işlem yapıyoruz o yüzden lütfen doldurma bilgilerle yorum yapmayınız :)

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Biz export, import ile çalışmıyoruz yalnız forumda ki diğer sadece translate yapanlarla karıştırmayın, ayrıca varsa daha bir ürününüz koyun ortaya :) biz gidip forumlardan dosya indirip TR yapıp piyasaya sürmüyoruz satış hakkıyla beraber satın alıp mesafeli satış sözleşmesi yürürüyle işlem yapıyoruz o yüzden lütfen doldurma bilgilerle yorum yapmayınız :)
Ben böyle basit işlerle çalışmıyorum sadece bunu bilmen yeterli.Senin yaptığın iş ise sürükle bırak.70.000 satırlık elle yazılmış bir oyun göster ki sana sen oyun programlamacısısın diyelim.Ve eğer "Geliştirilebilir.Şu .swf tabanını biraz daha efektlendirin çok basit kalmış" bu yorumdan bir yerine birşey battıysa inan ki benim yapacağım hiçbir şey yok.Şunuda söyleyeyim şu scripte 50 lira versen yine almam.Şuan ki çalıştığım bilgisayar eğer cyberix3d yi kaldırıyor olsaydı önüne bir ürün sererdim :) 2D oyun çalışmasına 500 lira veren olmayacatır eminim.Bu aracı kullan.Manuel[A8] kodlama olacağı için sıkıntı yaşayabilirsin profesyonel işi ama yinede bi bak

GameDevTR

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
Ben böyle basit işlerle çalışmıyorum sadece bunu bilmen yeterli.Senin yaptığın iş ise sürükle bırak.70.000 satırlık elle yazılmış bir oyun göster ki sana sen oyun programlamacısısın diyelim.Ve eğer "Geliştirilebilir.Şu .swf tabanını biraz daha efektlendirin çok basit kalmış" bu yorumdan bir yerine birşey battıysa inan ki benim yapacağım hiçbir şey yok.Şunuda söyleyeyim şu scripte 50 lira versen yine almam.Şuan ki çalıştığım bilgisayar eğer cyberix3d yi kaldırıyor olsaydı önüne bir ürün sererdim :) 2D oyun çalışmasına 500 lira veren olmayacatır eminim.Bu aracı kullan.Manuel[A8] kodlama olacağı için sıkıntı yaşayabilirsin profesyonel işi ama yinede bi bak

1. Olarak etiket cümleler kurarak bir şeyler anlatmaya çalışmışsın boş muhabbet önce oyun pazarında neyin tutup neyin tutmayacağını iyice bir analiz et daha sonra gelip bana burda sosyal mizanpaj çalışması yap :)
2. Olarak eminim hayatında hiç APİ sistemli E-Pin sistemi görmemiş ya da geliştirmemişsindir. Bunuda üstüne basa basa diyorum burada :) . elimin altında şu olsaydı bu olsaydı diyerek bir şeyler anlatmaya çalışmayacaksın icraat gerçekleştireceksin.
3. Olarak Burada dikkat ediyorum da kendini bi gösterme çabası içerisine girmişsin
4 - ben böyle basit işlerle uğraşmam demişsin eminim ki daha önce buffered server için tek bir java komutu bile yazmamışsındır istesende bu tarz işlerle uğraşamazsın
5 -yaptığım işe sürükle bırak demişsin :) sen burada rep için dosya paylaşımı yaparken biz Sanatkarlar Odalar Birliği adı altında resmi olarak iş yapıyoruz :)
6- elinde yapmış olduğun bir iş varsa sun ortaya tüm resmi nitelikleriyle birlikte ;)

7 -2D Oyun çalışmasına 50 lira bile vermem diyen zihniyet sen gidersin text tabanlı rus *****i tavuk oyunlarına 100-150 lira verirsin geçersin içeriği bilmeden bir daha kimsenin ekmeğine taş koymaya çalışma senin bildiğin broşür ve makale bilgisi kadar bizim bu işte hamur yoğurmuşluğumuz var 2010 yılından beri bu pazarın içindeyim bununla ilgili seminerler gördüm aldım bilgiler edindim. Sen devam et burada ki yöneticilik oyununa milletede kendini göstermek adına hazır kalıp cümleleri kullanma :)

Şunuda ekliyim paylaştığın oyunların çoğu data dosyaları şifreli dosyalar milleti burada boş yere uğraştırma yani google translate açıklamayı atıp direk sacma sapan çeviriyide buraya koyup daha sonra ben onu bunu biliyorumla olmaz o işler bunuda şu paylaşımından yola çıkarak diyorum;

http://www.turkmaxi.org/forum/38666-metin2-tarzi-online-oyun-scripti.html

ayrıca bu bir client oyunudur konu başlığınıda bir ara düzeltmeni öneririm. Göründüğünden çok zor bir oyun olmakla birlikte Türkiye'ye uyarlanabilecek bir yanı yoktur.

Hadi eyvallah iyi forumlar :)

Moderatör tarafindan son düzenleme :

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
1. Olarak etiket cümleler kurarak bir şeyler anlatmaya çalışmışsın boş muhabbet önce oyun pazarında neyin tutup neyin tutmayacağını iyice bir analiz et daha sonra gelip bana burda sosyal mizanpaj çalışması yap :)
2. Olarak eminim hayatında hiç APİ sistemli E-Pin sistemi görmemiş ya da geliştirmemişsindir. Bunuda üstüne basa basa diyorum burada :) . elimin altında şu olsaydı bu olsaydı diyerek bir şeyler anlatmaya çalışmayacaksın icraat gerçekleştireceksin.
3. Olarak Burada dikkat ediyorum da kendini bi gösterme çabası içerisine girmişsin
4 - ben böyle basit işlerle uğraşmam demişsin eminim ki daha önce buffered server için tek bir java komutu bile yazmamışsındır istesende bu tarz işlerle uğraşamazsın
5 -yaptığım işe sürükle bırak demişsin :) sen burada rep için dosya paylaşımı yaparken biz Sanatkarlar Odalar Birliği adı altında resmi olarak iş yapıyoruz :)
6- elinde yapmış olduğun bir iş varsa sun ortaya tüm resmi nitelikleriyle birlikte ;)

7 -2D Oyun çalışmasına 50 lira bile vermem diyen zihniyet sen gidersin text tabanlı rus *****i tavuk oyunlarına 100-150 lira verirsin geçersin içeriği bilmeden bir daha kimsenin ekmeğine taş koymaya çalışma senin bildiğin broşür ve makale bilgisi kadar bizim bu işte hamur yoğurmuşluğumuz var 2010 yılından beri bu pazarın içindeyim bununla ilgili seminerler gördüm aldım bilgiler edindim. Sen devam et burada ki yöneticilik oyununa milletede kendini göstermek adına hazır kalıp cümleleri kullanma :)

Hadi eyvallah iyi forumlar :)

1. olarak işim oyun pazarı değil neyin tutup tutmayacağını bilmek zorunda değilim
2. olarak evet geliştirmedim api sistemli e pin sistemi
3. olarak burada benim yeteneklerime karşı bir hakaret var kendimi göstermek hakkım sen burda milleti manipule ederken suscacak durumum yok
4. benim oyunlara çalışmıyorum normalde.Bi ara merak salıp 3d modellemeye başlamıştım
torque 3d,gamestudio 3d ile oradan kaldı.Tetiklemeler için Lua,delphi gibi kodlamalar öğrendim.8 senedirde bu işin içerisindeyim ve benim farkım işin kolayına kaçarak profesyonel işler sergilemek.
5. burada kesinlikle ve kesinlikle rep için paylaşım yapmadım.Emin ol beni daha tanımıyorsun Google'de leojely diye araştırdığında önüne bir sürü sonuç çıkar.Bu açtığım konuları her boardda görebilirsin.Amacım herkes yararlansın fakat senin gibilerin algısı bitmeyecek .
6. Sabır et 2 aydan sunacağım
7. Ben hiçbir tavuk ve online oyunlara para vermem.Ve şuana kadar hedeflerimden hiçbiri dandik bir iş yaparak para kazanmak olmadı.Dandiği atalım para kazanmak olmadı.
8. Benim yoğunluyum genellikle forum üzerlerine olur.Demişsin ki yönetici oyununa devam et demişsin.Ben 3 senedir bu sitedeyim.Şuana kadar hiçbir admine hiçbir kimseye bana yetki verin beni admin yapın demişliğim yok.Zaten emek verirsen onlar karşılığında birşeyler verirler.70 den 80 den fazla ekibim oldu.Halada var gözünü yetkiyle bürümüşlerden değilim bundan emin ol.
https://plus.google.com/u/0/+BeratKervan
hakkında kısmından ne denli ne büyük sitelerde hangi görevi yapmışım görebilirsin.
Amacın bilgi yarışı yapmaksa yapalım.Bu arada seminerlere gitmişsin iyi yapmışsın ben Kayseri'de oturuyorum buraya pek gelen giden olmuyor.Fakat bir şekilde 400 farklı soruyu doğru çözerek Google'den aldığım Online Pazarlamacı lisansım oda duvarımda asılı.
8 sene içerisinde bilgi verdiğim adam çok.
İnstagram'da linkedinde skypede hala 8 senelik arkadaşım olanlar duruyor.Buffserver için java birşeyi kodlamaya gerek yok.Bedavaya VDS alıp onu host sunucusu olarak kullanmamı sağlayacak,zorlanmadan 40 50 den fazla scripte tema giydirecek html,jquery,javascript,mcss,css,AngularJS bilgim var.Geriside benim için boş zaten.2 aya burda olda hazırladığım assembly tabanlı A8 engine ile çalışan offline mmorpg(d) oyununu sunayım sana :)

dependent

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Kocaeli
Kredi
0
Mesaj attım profilinize bakar mısınız ? Sizinle iletişime geçmem gerekli teşekkürler.

Bu konuyı kimler okuyor