Site Sorunu (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
760
Yaklaşık 1 haftadır sunucuyla alakalı problemimiz nedeniyle maalesef ki sitemizde Türkçe karakter bozukluğu meydana geldi.Ancak sorunu hallettik. Problem görürseniz lütfen bildirin

aliaktepe3

Üye
Katıldı
Kredi
2
emeginize saglık suan gayet güzel görunuyor inşallah tekrar aynı sorunları yaşamayız :)

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35
Yaklaşık 1 haftadır sunucuyla alakalı problemimiz nedeniyle maalesef ki sitemizde Türkçe karakter bozukluğu meydana geldi.Ancak sorunu hallettik. Problem görürseniz lütfen bildirin

Düzelmiş Şuan Face Bağlantı Gitti Yazamadım Kusura Bakma

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
760
Maalesef ki sunucu ya güncelleme yaptı ya da başka bir servera aldı bu yüzden kaynaklandı.1 haftadır saçma sapan uğraş verdim.Sorun server kaynaklıymış Allah'tan [MENTION=814]LosTTeeN[/MENTION] adlı arkadaş anındahosting.com çözdü

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35
Maalesef ki sunucu ya güncelleme yaptı ya da başka bir servera aldı bu yüzden kaynaklandı.1 haftadır saçma sapan uğraş verdim.Sorun server kaynaklıymış Allah'tan [MENTION=814]LosTTeeN[/MENTION] adlı arkadaş anındahosting.com çözdü

Neyse Bu Kadar İle Geçmiş Olsun Ancak Forum Saati Yanlış Ayrıca Ne oldu Bizim Bu Siyah Renk İşi :D

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
760
Neyse Bu Kadar İle Geçmiş Olsun Ancak Forum Saati Yanlış Ayrıca Ne oldu Bizim Bu Siyah Renk İşi :D

Forum bende normal görünüyor ama sende kaç görünüyor.Bakımca siyah tema işine bi tane ayarlayıcağım

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
760

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35

EyupReis

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ellinize kolunuza emeklerinize sağlık ama bence forumun temasını değistirebilirsiniz cok eski tema biraz goze carpacak tema olsun ki çok kişiyle yorumlaşalım filan

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
760
ByEyo[CEO];46111 dedi ki:
Ellinize kolunuza emeklerinize sağlık ama bence forumun temasını değistirebilirsiniz cok eski tema biraz goze carpacak tema olsun ki çok kişiyle yorumlaşalım filan

Tema konusunda alternatif düşünüyorum

kanceza

RED
Yönetici
Katıldı
Kredi
35

EyupReis

Üye
Katıldı
Kredi
0