Sitemizden Memnun musunuz? (1 İzleyici)

Sitemizden Memnun musunuz?

• Hayır memnun değilim

Oy: 0 0.0%
  • Fikirlerim Var (Yazınız)

Oy: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    7

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Sitemizden memnu musunuz? Değilse önerilerinizi bekliyoruz.

bygrace

Üye
Katıldı
Kredi
0
evet memnunum

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Siteden Genel Olarak memnunum .
Sebebine gelirsek ***** veya null da olsa oyun scripti paylaşıyorsunuz . Şu anda ayakta kalan nadir script forumu oldunuz.

Lakin paylaşılan scriptlerin çalışıp çalışmadıgını test eden yok. + bazen kopyala yapıştır yaparak direk ingilizce anlatımıyla alıyorsunuz .

Arşivinizde bulunan çalışan scriptleri özgün bir şekilde yayınlasanız daha çok işimize yarar.
Premium üye yerine şöyle bir olay getirmelisiniz
scripti indirebilmek için yorum şart olmalı + ad.fly gibi kısaltma linklerinden para kazanmaya bakmalısınız. Pre üye birazcık saçma şu an için

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Artık null ve w.are*** paylasimi yapmamaya calisiyoruz.Cunku bu googleda deger kaybettiriyor.Webmaster sitesi olarak ticareti biraz daha canlandirma derdindeyiz.Cunku ne kadar ticaret ne kadar gelisirse site o kadar cok gelisir.Bu yuzden yapilan satislarda itrader puani vermek onemli ozellikle satisci icin.

Scriptlere konusuna gelince.Bu tur scriptlerin bulunmasi cok kolay degil.Cogu scriptler %100 calismadigi dogru.Ama.bu islerden anlayanlar php islerinden kolaylikla hatalari giderir.Hic anlamayan icinde premium.gibi scriptler var veya satis yapanlar.Bunlarin Turkcesini hazirlamak cok mesakatli bi is bunun icin uygun ekibimiz yok kalmadi gibi birsey.Selipro anlatimda Leojely videolu anlatimlarda yardimci olmaya calisiyorlar.Ancak dedigim bu site icin yeterli degil.Ama moderatorler alacagiz bunun icin.Daha cok script gelistirmek icin.
Premium konusunda uyeleri zorlayacak seyler reklam gibi zorla yorum yapmalari gibi seyler iyi olmuyor.Cunku ona bile useniyorlar.Yani herkesin derdi bedava olsun.Bizim derdimiz para degil burada olursa sitenin gelisimi icin kullanicaz zaten.Kazancimiz yok su anda.Hatta premium scriptleri para veremeyceklere alternatif olarak reklam yapma gibi haklar tanimimza ragmen maalesef bunlari yapmak bile zor geliyor.

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Artık null ve w.are*** paylasimi yapmamaya calisiyoruz.Cunku bu googleda deger kaybettiriyor.Webmaster sitesi olarak ticareti biraz daha canlandirma derdindeyiz.Cunku ne kadar ticaret ne kadar gelisirse site o kadar cok gelisir.Bu yuzden yapilan satislarda itrader puani vermek onemli ozellikle satisci icin.

Scriptlere konusuna gelince.Bu tur scriptlerin bulunmasi cok kolay degil.Cogu scriptler %100 calismadigi dogru.Ama.bu islerden anlayanlar php islerinden kolaylikla hatalari giderir.Hic anlamayan icinde premium.gibi scriptler var veya satis yapanlar.Bunlarin Turkcesini hazirlamak cok mesakatli bi is bunun icin uygun ekibimiz yok kalmadi gibi birsey.Selipro anlatimda Leojely videolu anlatimlarda yardimci olmaya calisiyorlar.Ancak dedigim bu site icin yeterli degil.Ama moderatorler alacagiz bunun icin.Daha cok script gelistirmek icin.
Premium konusunda uyeleri zorlayacak seyler reklam gibi zorla yorum yapmalari gibi seyler iyi olmuyor.Cunku ona bile useniyorlar.Yani herkesin derdi bedava olsun.Bizim derdimiz para degil burada olursa sitenin gelisimi icin kullanicaz zaten.Kazancimiz yok su anda.Hatta premium scriptleri para veremeyceklere alternatif olarak reklam yapma gibi haklar tanimimza ragmen maalesef bunlari yapmak bile zor geliyor.

Direk link gizleyip adfly ile linkleri koyun premium üye diye birşey olmasın +
Sadece test ettiğiniz çalışan scriptleri az ama düzgün çalışan olsun yeterli bence?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
S

selipro

Direk link gizleyip adfly ile linkleri koyun premium üye diye birşey olmasın +
Sadece test ettiğiniz çalışan scriptleri az ama düzgün çalışan olsun yeterli bence?

Yorumlarınız icin teşekkürler. Bende genel olarak memnunum forumdan ve bir kaç cümlede ben eklemek istiyorum. Oyun scriptlerini bulmak inan ki çok zor. Buldugum yazilimlarin tamamini test etmeden asla paylaşmam. Yabancı dil sıkıntım yok ingilizce yi biliyorum kendi derdimi anlatabilecek kadar ama oyun scriplerinin %99 u çince japonca, endonezya dili ve hincenin farklo versiyonlari buda bir oyun için kurmak, denemek, test etmek, mantığını anlamak ve belli başlı seyleri çevirip kullanmak en az 2 hafta ve daha fasla sürüyor. Anlıyacağınız burada anlatiyorum ama o scripti ben calistirmak için 40 takla atiyorum pc başında hic kolay olmuyor.

Diger konulara gelirsek. Sitede rahatsiz edici hic reklâm yok bu iyi birsey kullanici olarak temiz bir sitede gezmek iyi oluyor. Diger forumlara oranla burasi daha kaliteli. Adfy, link tl gibi sistemleri kullanarak gelen misafirlerimizi kaçırmak istemem ben şahsen yönetici olarak.

Bizim insanımız '' NULL '' ile '' ***** '' arasında ki farkı anlamıyor. Buda biraz biz paylasimcilar için anlatmasi kolay ama karşıdakinin anlamasi zor birsey işe yarar ve kullanışlı şeyler de paylaşmak da sıkıntı görmüyorum ben '' NULL '' olduğu sürece.

etiketci

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Antalya
Kredi
0
yeni üye oldum zamanla deneyimlerimi ileteceğim

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı