Sosyal ağ Ortaklık (1 İzleyici)

wayco

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Bursa
Kredi
0
Merhaba arkadaşlar ffox ve se4 scriptlerini kullanıyorum...Dolayısıyla bir sosyal ağ platformu kurdum..Kendime güvenebileceğim bir ortak arıyorum...Mevzuyla alakadar olanlar,php uzmanı olan arkadaşlar bana öm atsın..:D

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
eğer 3 4 milyarı gözden geçirdiyseniz bulurdunuz tutması için yoksa bulamazsın hayırlı forumlar :)

wayco

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Bursa
Kredi
0

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
762
bütçeniz var mı?

wayco

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Bursa
Kredi
0
bütçeniz var mı?

Hocam bütçe şöyle iyi bir takım çalışmasıysa olur elbet ama benim şuan için pek acelem yok...Bu yüzden şimdilik sadece tema tarzı işlerle uğraşacak takım arkadaşına ihtiyacım var

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hocam bütçe şöyle iyi bir takım çalışmasıysa olur elbet ama benim şuan için pek acelem yok...Bu yüzden şimdilik sadece tema tarzı işlerle uğraşacak takım arkadaşına ihtiyacım var

takım arkadaşları olmaları için
1: php ile birazda olsa bilgin olmalı
2: bütçe yapman lazım
3: sosyal ağ derken sanal mı facebook tarzımı
4: sanal alemse boşa girme 2 3 belkide 4 yıl fazla tutmaz twitter bile batıyor artık

descarter

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Ankara
Kredi
0
Bence bütçen varsa insanların ihtiyaç duyduğu ve bu konuda fazla sitenin olmadığı bir konulu site aç bir kaç yazar işe al veya makale al siteyi sürekli güncel tut ve site 3-4 aylıkken de bütçen ile kaliteli bir seo çalışması yaptır hiç olmazsa sosyal ağ projesinden daha çok tutma olasılığı var

wayco

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Bursa
Kredi
0
takım arkadaşları olmaları için
1: php ile birazda olsa bilgin olmalı
2: bütçe yapman lazım
3: sosyal ağ derken sanal mı facebook tarzımı
4: sanal alemse boşa girme 2 3 belkide 4 yıl fazla tutmaz twitter bile batıyor artık

Hocam php bilgimiz var şuan için yeterince ancak çalışmaya başlarsam 1-2 ay da profesyonel şekle gelebilirim..bütçem şuan için yok..sosyal ağ dan kastım facebook tarzı..

wayco

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Bursa
Kredi
0
Bence bütçen varsa insanların ihtiyaç duyduğu ve bu konuda fazla sitenin olmadığı bir konulu site aç bir kaç yazar işe al veya makale al siteyi sürekli güncel tut ve site 3-4 aylıkken de bütçen ile kaliteli bir seo çalışması yaptır hiç olmazsa sosyal ağ projesinden daha çok tutma olasılığı var

Söylediğinde haklısın ama ben hiç o açıdan bakmadım..Amacım 3-4 seneye bir sosyal ağ kurmak...Bakalım ilerki zamanlar da ne olacağını göreceğiz :)

Bu konuyı kimler okuyor