Sponsorluk (1 İzleyici)

• Thread starter Flow
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 8
  • Görüntülenme : 870

Flow

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba, aklımda birkaç fikir var ve bu fikirler üzerine konuşup birinde karar kılacağım bir host ve domain sponsoru arıyorum.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Proje nedir?

Flow

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hocam birkaç farklı proje var aklımda aslında yani sponsor olacak kişiyle ona da hangisi uyuyorsa değerlendireceğiz. Bir sosyal ağ, dosya bulutu düşünüyorum. Dosya paylaşım siteleri hızlı büyüyor çünkü.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Dosya paylaşım sitesiyse hiç kimse sponsor olmaz.Hosting bile alsanız hepsinde der ki up/down için kullanılamaz.Bunun tek yolu. VDS veya VPS almak

Flow

Üye
Katıldı
Kredi
0
O zaman sosyal ağ olacak yada hiç olmayacak hocam. Başka fikrim yok çünkü Umarım biri yardımcı olur.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Depolama alanı için kullanacaksınız bunu da pek kimse kabul etmez.Sosyal ağda fotoğraflar videolar müzikler her şey depolanacak.Yine alan kullanmış olacaksınız.

Citahost

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhabalar,
@BaRRaCuDa hocamızın da dediği gibi dosya barındırmak için hiç kimse hosting sponsoru olmaz yada satın alsanız bile hiç bir Türkiye firmaları buna izin vermez. Yine @BaRRaCuDa hocamızın dediği gibi ancak VDS/VPS ile işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Farklı projelerde sponsor ararsanız eğer mutlaka burada ki konumuza göz atmanızı rica ederim.

Kendinize iyi bakın,
Saygılarımla.

Flow

Üye
Katıldı
Kredi
0
Depolama alanı için kullanacaksınız bunu da pek kimse kabul etmez.Sosyal ağda fotoğraflar videolar müzikler her şey depolanacak.Yine alan kullanmış olacaksınız.
Hocam kırk yılda bir fikir gelmişti aklıma ona da bilginizle engel oldunuz. Öyleyse ben bakayım bir vps.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Hocam kırk yılda bir fikir gelmişti aklıma ona da bilginizle engel oldunuz. Öyleyse ben bakayım bir vps.
Keşke yardimci olabilsem ama durum bu.Baska bir tavsiye isterseniz.Sinirsiz hosting olan firmalara yonlenebilirsiniz.Ya da sponsor firmalarla baslayin projeniz tutarsa ondan sonra vds alırsınız @Citahost yardimci olacaktır

Bu konuyı kimler okuyor