Uygun Fiyata OFM tarzı oyun Talebi (1 İzleyici)

wayco

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Bursa
Kredi
0
Arkadaşlar 100 tl gibi bir fiyata Online Futbol Menajer PHP scripti kodlatmak istiyorum...
İstediğim en önemli özellik her şeyi yapabileceğim bir admin panelinin olması...ilgilenen arkadaşlar bana öm atarsa sevinirim...iyi forumlar

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
763
100 liraya malesef ki script kodlatamazsın.Eğer yapabilecek varsa bizim yayınladığımız menejerlik oyunun eksiklerini tamamlatabilirsin.Şöyle söyleyeyim en kötü 15-20 bin civarına kodlatabilirsin bu rakamdan aşağıya kodlarım diyenlere inanma sakın

wayco

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Bursa
Kredi
0
100 liraya malesef ki script kodlatamazsın.Eğer yapabilecek varsa bizim yayınladığımız menejerlik oyunun eksiklerini tamamlatabilirsin.Şöyle söyleyeyim en kötü 15-20 bin civarına kodlatabilirsin bu rakamdan aşağıya kodlarım diyenlere inanma sakın

Yok hocam ben 0 dan bir script istemiyorum...hazır scriptlerde olur....benim aradagım ustunde calışıp geliştirebileceğim temel alabilecegim bir script olması...bunu bulamazmıyım?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
763
yayınlanan scripti inceleme fırsatı bi türlü bulamadım anca config dosyasında bazı yerleri yanlış değiştirmişsin gibime geldi bu scriptin orjinal configi yüklemeyle değilde php kodları içerisinde pm atarsan bakayım.Bi yerlerde yanlış yapıyorsun.Hiç bilgin yoksa uğraşmamanı tavsiye ederim en azından başlangıç olarak php bilgin olması gerekiyor.Yoksa hatanın nerden kaynaklandığını bulamazsın.

wayco

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Bursa
Kredi
0
yayınlanan scripti inceleme fırsatı bi türlü bulamadım anca config dosyasında bazı yerleri yanlış değiştirmişsin gibime geldi bu scriptin orjinal configi yüklemeyle değilde php kodları içerisinde pm atarsan bakayım.Bi yerlerde yanlış yapıyorsun.Hiç bilgin yoksa uğraşmamanı tavsiye ederim en azından başlangıç olarak php bilgin olması gerekiyor.Yoksa hatanın nerden kaynaklandığını bulamazsın.

config dosyasını ftzalim le birlikte duzenledik ...sorun olacağını sanmıyorum ama. sana. pm atayım ... script. te 2-3 tane config adında dosya var

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
763
orjinal config gerekli

Knoop

Üye
Katıldı
Kredi
0
Banada lazim aslinda bulan paylasirsa sevinirim

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
manajerlik scripti bol piyasada.Free si de var ücretliside.

Bu konuyı kimler okuyor