Wordpress website kopyalamak (1 İzleyici)

• Thread starter Turkuaz
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 24
  • Görüntülenme : 3K

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Arkadaşlar bir wordpress websiteyi kendi wordpress siteme nasıl kopyalayabilirim?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787
Tema mi icerik mi?

AnonimTeam

Üye
Katıldı
Kredi
0
ne tur icerik bu ?

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787
En iyi ihtimal bot ile çekebilirsiniz.

AnonimTeam

Üye
Katıldı
Kredi
0
worldpress bot ve ya worldpress copier eklentisini kullana bilirsin

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Lütfen bana yardım edin.

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Hala yardıma ihtiyacım var biren birisi lütfen bana yardım etsin

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787
Ücretsizine ben rastlamadım.Bot yazan arkadaşlarla ileitşime geçebilirsiniz

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
tema yabancıysa aynısını (nulled) bulabilirsiniz ama güvenilmez yazılar için ise wp automatic kullanın ben bizzat nulledini kullanıyorum hiçbir sorunu yok ve çok harika bir eklenti eklentide yapmanız gereken tek şey rss adresi bulmanız genellikle sitenin sonunda /feed veya /feeds oluyor saygılarımla...

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
tema yabancıysa aynısını (nulled) bulabilirsiniz ama güvenilmez yazılar için ise wp automatic kullanın ben bizzat nulledini kullanıyorum hiçbir sorunu yok ve çok harika bir eklenti eklentide yapmanız gereken tek şey rss adresi bulmanız genellikle sitenin sonunda /feed veya /feeds oluyor saygılarımla...
Ben html link olarak toplu şekilde sayfaları eklemek istiyorum post veya page olarak.bunu yapan bir eklenti var mı?

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Hocam o eklenti bende de var.Ancak feed olayı benim istediğim şekilde olmuyor.Feed kısmına feed linkini ekliyorum play tuşuna her bastığımda 1 içerik ekliyor.Feed içerisindeki bütün içeriği seri olarak ekliyor mu o bot?

Son düzenleme :

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787
yapmak istediğiniz şey sizin siteniz değil sanırım

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
yapmak istediğiniz şey sizin siteniz değil sanırım
Wordpress siteme içerik çekmek istiyorum.Toplu olarak html linkleri wordpress post veya page olarak eklemek istiyorum.İstediğim bu hocam.Bu şekilde bot yazan arkadaş tanıyor musunuz?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787
Wordpress siteme içerik çekmek istiyorum.Toplu olarak html linkleri wordpress post veya page olarak eklemek istiyorum.İstediğim bu hocam.Bu şekilde bot yazan arkadaş tanıyor musunuz?

Size ait olmayan bir siteden mi bu yapacaksınız yoksa sizin sitenizi başka bir yere mi kopyalacaksınız.Sizin sitenizse duplicator eklentisiyle yapabilirsiniz.

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Size ait olmayan bir siteden mi bu yapacaksınız yoksa sizin sitenizi başka bir yere mi kopyalacaksınız.Sizin sitenizse duplicator eklentisiyle yapabilirsiniz.
Bana ait olmayan siteden kendi siteme içerik çekmek istiyorum.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
787

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Botla ancak içerik çekersiniz. Komple siteyi kopyalamazsınız.
Biliyorum.Bende onu istiyorum zaten başka siteden kendi siteme içerik çekmek istiyorum.Bildiğiniz birisi var mı bot yazan?
Hocam hala yanıtınız bekliyorum wordpress bot yazacak birini tanıyor musunuz?

Son düzenleme :

Bu konuyı kimler okuyor