World Of Wars Oyunu (1 İzleyici)

• Thread starter EnesVTN
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 9
  • Görüntülenme : 2K

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6
Merhaba Arkadaşlar Daha Önceden burda farklı tema halinde kodladığım sistem vardı ben bu sistemi ogame versiyonundan aldım hatta @bahadr60100
Arkadaşımız ogamenın versiyonla ilgili bir dosya paylaşmıtı ben o dosyayı ındırıp kurdum ve ınanılmaz sekılde hatalar ve sıstemın tam olarak bitmediğini gördim daha sonra piyasada gezerken gözüme bir site geldi ve o site ogamenın sitesiydi 2moons sistemi daha sonra uyelık aldım ve paylaşım yaptım durumu acıklık getırdım ogame grafıklerı hakkında ve orda moderator olan bır eleman gordum ogamenın versıyonu sordum ve bana gelişmiş olanı söyledi paylaşım yapılacak diye herkesı :D kandırmış sonra diğer sitede konu açtım tekrar geliştirme yapacağım diye ogamenın versiyonlarını ve şuanda gördüğünüz görsellerdeki sistemi oluşturdum.

Ayrıca çok uzun zamanımı aldı ve inat ettim o kişi bu azimle bu kadarını kurdum aslında daha fazla seçenek var adamdaki 20 özellikli ogame sistemi v2.3 versiyon ve benim oluşturdugum versiyon v3.0 şeklinde oludu yaptığım sistemde sıfırdan baştan aşağıya tekrardan düzelterek ve kodlama ekleyerek geliştirdim yenı ırklar yenı görevler başarılar galaksiler boyutlar gibi 3D max boyut hazırlıkları yaptım sistemde yeni saldırı bırımlerı savunma bırımlerı premıum bırımler Primeler gibi sistemler kurdum benim sistemimdeki özellik sayısı 48 adet ve her bir alanı geliştirdim daha önceden o 2moons daki moderatör olan kişiden ben ÜCRETSİZ olan dosyaları istediğimde bana 4bin DOLAR çekmişti ne yapmama rağmen vermedi 2moons sisteminden atıldı moderatorlukten ve bende sistemi geliştirdim geliştirmeyede devam ediyorum bunun hakkında görüşleri tekrardan bildirirseniz sevinirim

Oyun içi Görseller

alOg92.png

[FONT=&amp]
[/FONT]
r5lyWa.png
[FONT=&amp]
[/FONT]

v61ykr.png

9aJb68.png

ADRGoq.png

Gm8Gq3.png

NnvGyL.png

Ema27B.png

9aJr88.png

zjPpv4.png

P1La48.png

7a01mP.png

5a5n9D.png

zjPpRO.png

8a4LnA.png

ZXbz2g.png

v61NYm.png

P1Lav6.png

MVnB9k.png

0RMpbR.png

zjPpQO.png

Moderatör tarafindan son düzenleme :

Fear293

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hangi ogame scripti üzerine kodladınız acaba?

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6
ilk verisyon ogame üzerinden kodladım diğerleri beş para etmiyor çalışmıyor çünkü gerçi şuanki durumda ogame den çıkmış durumda

Fear293

Üye
Katıldı
Kredi
0
Güzel olmuş ama imageları hazır mı buldun yoksa kendin mi yaptın

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2
seninle biz sırt sırta versek efsaneler yaratırız :) eline sağlık

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
[MENTION=1318]EnesVTN[/MENTION] hocam hangi programlama diliyle kodladınız?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6
Sistem Ogamenin v1.0 versiyonundan kodlamasını yaptım tüm alanları tekrardan oluşturdum ve yeni 3D yapısına sahip olmaya başladı şuanda tamamiyle değiştiriyorum ve 3D yapmayı planlıyorum

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
6
merhaba arkadaşlar konuyu güncellemiş bulunmaktayım tekrardan göz gezdirip geri bildirimini sağlarmısınız

Bu konuyı kimler okuyor