Arama sonuçları

1. E

PeepSo - WordPress İçin Yeni Nesil Sosyal Ağ Eklentisi!

hocam sistemin kendi teması
  2. E

PeepSo - WordPress İçin Yeni Nesil Sosyal Ağ Eklentisi!

Bu, doğrudan WordPress sitenize Facebook'a benzer bir çevrimiçi topluluk eklemenizi sağlayan, WordPress tabanlı bir sosyal ağ oluşturmak için çok hafif bir eklentidir. PeepSo'yu diğer sosyal medya çözümlerinden ayıran, hafif ve yıldızlı tasarımıdır. PeepSo kutudan çıktığı gibi çalışıyor ve...
  3. E

Resources script benzeri

hocam haftaya baya bi oyun scriptleri paylaşacağım turkmaxi ye özel beklemede kalırsanız belki aralarında hoşunuza yada kazanc olarak dusundugunuz scriptler olur
  4. E

Telefon numaraları sitesi?

NetGSM ile görüş veya incele
  5. E

Oyun test ve geliştirme oyun açıldı

Merhaba turkmaxi ailesi hazırladıgım web browser oyunu lütfen bana yardımcı olun ogame versiyon sistemini tamamiyle değiştirdim ve geliştirmeye calısıyorum oyunu hem oynayıp hemde hataları bıldırırmısınız bana en azından hızlı geliştirmesini yapabileyim ve oyundaki hız oranlarını ayarlacagım...
  6. E

Turk Telekom ADSL

@ibo348 hocam eger ımkan varsa bulundugunuz bolgede vodofone fıber kullanın 4 yıldır vodofone kullanıyorum 28mbit kesintisiz 30mbit alıyorum sorunla karşılaşmadım benım bulundugum bolge tekirdağ upload ve download ping olayı cok ıyı fiber modemde verdıler ben aylık 80tl odeme yapıyorum eğer...
  7. E

World Of Wars Oyunu

merhaba arkadaşlar konuyu güncellemiş bulunmaktayım tekrardan göz gezdirip geri bildirimini sağlarmısınız
  8. E

Warning: Division by zero in hatası

merhaba arkadaşlar sistemde Warning: Division by zero in hatası alıyorum bunun için bana yardımcı olurmusunuz kodu vereceğim $totalUnits = $statisticResult['lostunits'] + $statisticResult['desunits']; $varLost = 100/$totalUnits * $statisticResult['lostunits']; $varDest =...
  9. E

Yeni Logo ve Yeni Maskotumuz

guzel olmus :) turkmaxi daha iyi yerlere gelmeli
  10. E

Gelişmiş Web Tabanlı Online Oyun Ogame Scripti

bu hangı versıyon hocam gorsel varmı
  11. E

Counter Strike Online 2 - Server Dosyası

DB (DATABASE) yazcaktım yanlıs olmus BD kelimesi CSO2 offline olanı var gıthub da paylasım yapmıslar kı freeboss hocam buraya daha kolay kullanım dosyalarını paylaşmış şimdi sistemi kurdum ve çalıştırdım sistemde kayıt olmadan giriş ekranında kullanıcı adı ve şifreyi giriyorsunuz ve oyunu...
  12. E

hocam sistemi 4 gun arastırdım baya bı bılgı edındım yanlız bu sıstemde BD baglantısı yerleşkesını bulamadım nacıvata nasıl baglantı edılır bulamadım halende aramaktayım BD baglantısı yapıp kullanıcı adını yetkılendırebılırsek kayıt sıstemı ve sistemle baya oynanır dil dosyaları ve ses...
  13. E

FreeBoss hocam bunun dil havuzu ve diğer ayarlama yerlerini nasıl bulabilirim peki ?
  14. E

TurkMaxi'ye Özel Herkes Kendi LOL'ünü yapacak

hocam vmware vds kurma yöntemı nasıldır bılgı verırmısınız yada anlatım olan bır yer kurulum gerceklestırecegım
  15. E

Teşekkur ederım hocam bılgı ıcın
  16. E

hocam merhaba bu sıstemı wındows server yada lınux vds gibi sistemleremi kuracagız yanı hangı server sistemine kurmamız gereklı bılgı varmıdır
  17. E

Era Zero Client + Server + Source Dosyası

hocam kurulum ıcın anlatımınızı paylasırsanız cok guzel olur
  18. E

Sitemizden Memnun musunuz?

Turkmaxi forum sitesinin başarılarının devamı dılerım güzel ailesiniz siz <3
  19. E

Era Zero Client + Server + Source Dosyası

hocam merhabalar kurulum ve VDS gibi hangi sunucu önerileri vardır bu oyun ıcın
  20. E

World Of Wars Oyunu

Sistem Ogamenin v1.0 versiyonundan kodlamasını yaptım tüm alanları tekrardan oluşturdum ve yeni 3D yapısına sahip olmaya başladı şuanda tamamiyle değiştiriyorum ve 3D yapmayı planlıyorum