Arama sonuçları

1. E

Whaff Kod Paylaşımı Ana Konusu

Merhabalar arkadaşlar Whaff uygulamasını duymayan yoktur aramızda.Uygulama yüklenerek ve oyunlar oynayarak para kazandıran bu uygulamada her getirdiğin kişi başı 0.30$ verıldıgını biliyorsunuzdur. Benim düşüncem bu konuyla herkesi bu fırsattan faydalandırmak.Şöyle yapıyoruz aşama aşama...
  2. E

Kodlama Bilmeden Uygulama Yapmak

Merhaba arkadaşlar kodlama bilmeden sürükle bırakla uygulama yapabileceğiniz bir platformdan bahsetmek istiyorum. Bu platform programlamayı sevdirmek için MIT univerisitesi tarafından ortaya cıkarılmıstır. Bu platform sayesınde yaptıgınız uygulamayı ekrandakı QR kodu okutarak...
  3. E

Öneri Forumumuza özel 3 blog kurulumu

örnek:turkaskerigucu.blogspot.com.tr.. Siz anlatın isteginiz doğrultusunda tema lı blogger sayfanızı kurayım. İlk 3 kişiye ücretsiz..Pm atın
  4. E

Hazır Slider Kodları

Hazır slider kodlarını jQuery Image Slider/Slideshow/Carousel/Gallery Bootstrap+html+javascript TOUCH SWIPE & Responsive adresinden bulabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğinizi kullanabilirsiniz.
  5. E

İstek Blog yazarı aranıyor

TürkAskeriGücü Savunma sanayii üzerine en yeni gelişmeleri projeleri derleyebilecek özgün yazılar yazabilecek editörler aranıyor.İlk aşamada ücretsiz bu işi beraber sırtlayabileceğim ekip arkadaşları arıyorum.