Arama sonuçları

1. bynoment

İstek Çin Menşeili Oyun Türkçeleştirme Ve Geliştirici Ekip Arıyorum

Ekip arıyorum dediğim gibi discorddan eklerseniz beni Arwale#2906 Konuşuruz. Burada tüm detaylar var oyunun clientini şuanda veremem , size ekran açıp gösterebilirim.
  2. bynoment

Oyunun tüm kaynak + server kodlarına sahibim . Herşeyi var herşeyi editlenebilir halde sorun yok yani
  3. bynoment

Evet lua ve swf oyun tamamen Pc client üzerinden oynanıyor , Çeviri yapıcaz %80 + Seslendirmeleri ekleyeceğiz geri kalan herşey hazır
  4. bynoment

Arkadaşlar selam Turkmaxi tekrardan açıldığına göre burada benim gibi birşeyleri geliştiren ve uğraşan insanlar olduğunu düşünüyorum hala :) Şimdi oyundan bahsedeyim , oyun 1GB boyutunda güzel grafiklere sahip bir pc mmo rpg tarzı dungeon oyunu Görüntüleri göstereyim içerik gizliliği...
  5. bynoment

Bu Oyun Scriptini Kurmak Için Detay Lazım

Offline mod yazıyor okuduğun üzere , text tabanlı naruto scriptleri var php , bu oyunu kursan dahi online olarak bir veritabanı varmıdır belli değil Dosyaları bulabilirim sana istersen
  6. bynoment

Ücretsiz Herkese Ücretsiz Logo Yapıcam

Başlık: PORVEX Slogan: Slogan yok yayın için discord logosu ve twitch logosu lazım Boyut : İcon Varsa İcon'unuzu Olmassada Ben Tasarlıycam:
  7. bynoment

Spineworld Sanalika Benzeri Script

denedim ben /s/ olan yerleri normal uzanti ile değiştirdim lakin aynı problem devam ediyor Ve scriptin tüm görselleri eksik pek çalışacagını zannetmiyorum bunun
  8. bynoment

So Han Vưong ( Güncel Full Kurullum Anlatım )

ama şu varki karakterin haritada sabit durmuyor kendi kendine göreve koşuyor . bi yerde durup beklese eyvallah dglfjh :D
  9. bynoment

Demoyu kapattım arkadaşlar. Oyun dilini çevirmek ömür ister ama oyun sorunsuz çalışmakta tekrardan teşekkürler paylaşım için
  10. bynoment

PVP Olarak açılabilir de konu şu skillerin karşılığı farklı mesela databasede çince yazıyor oyunda farklı birşey yazıyor çevirip önce çevirinin altındakini bide ayarlamak lazım
  11. bynoment

İtem basma npc adları + karakter zorluklarını başlangıçta 999999 altın ile başlıyor + market işlerini ayarlayıp üzerine tüm item ve sınıfların şeyleri dğeişecek Mob isimleri ve görev textlerini saymıyorum bile sana :D 1 kişi buun 1 yılda bitiremez türkçeleştirmeyi :D Bi bulsam aslında...
  12. bynoment

Beyler türkçeleştirmek için navicatten mysql bağlanıp orda tek tek bin tane şeyi değiştirmek gerekiyor :D Oyun şöyle sen oynamasan bile görevleri bile otomatik kabul ediyor. Kendi kendine bunu yazarken bile level alıyor :D 200 lwl e kadar yaratıklar var hatta fazlası vardır bilmiyorum oyun...
  13. bynoment

Ben kurdum arkadaşlar Paylaşımın için teşekkür ederim dostum bu arada. Oyun giriş kayıt için TURKMAXi Kayıttan sonra oyuna yönlenmede sıkıntı var onu ayarlarım http://185.82.221.132/gameload/game.php?serverid=1 giriş yaptıktan sonra bu adresi yapıştırın tarayıcınıza oyuna başlayın...
  14. bynoment

2017 çiftlik scripti hiç bir yerde yok üstelik tamamen türkçe gir indir

Yazıları nasıl okuyorsun ki ? birşey demedim görme engelli olmana ama ne bileyim uğraşmaz diye düşünüyorum böyle birşeyle
  15. bynoment

2017 çiftlik scripti hiç bir yerde yok üstelik tamamen türkçe gir indir

virüs kokusu alıyorum. Görme engelli bir arkadaş neden paylaşsın ki
  16. bynoment

Ogamenin gelişmiş versiyonu. heryerde bulamassınız.

Link verseydin keşke başka konu dedigin hangisi ?
  17. bynoment

Ogamenin gelişmiş versiyonu. heryerde bulamassınız.

Tarayıcıyı verebilirmisin sadece? :D
  18. bynoment

Shakes and Fidget Web Tabanlı Online Oyun Türkçe Dil Dosyası

İndirme yapamıyorum ben upload.net vb sitelerden nedenini çözemedim Şu mediafire vb gibi güzel yerlere upload etseniz çok güzel olacak internet hızım 1mb yok çünkü
  19. bynoment

Shakes and Fidget Web Tabanlı Online Oyun Türkçe Dil Dosyası

Şunu farklı bir yere upload edermisin cloud vs. şeylerine