Arama sonuçları

1. B

Heptagon Metaverse

HEPTAGON METAVERSE Heptagon Metaverse, Spor Dünyasını Metaverse'e taşımaya odaklanan dünyanın ilk Spor Metaverse'üdür. Hep birlikte dünyanın en büyük Stadyumunu inşa ediyoruz! Heptagon Metaverse, Spor Ekonomisini Metaverse'de yeniden yorumlayarak inşa ettiği ekosistem ile spor dünyasının tüm...
  2. B

Satış [ÜCRETSİZ] Hosting Hizmeti

Ala bilir miyim acaba?
  3. B

Mmorpg rpg oyun.

Selamun Aleyküm arkadaşlar elinde düzgün çalışan rpg veya mmo tarzı tarayıcı oyunu olan var mı kurulumu olan lütfen dili hiç fark etmez yeterki kurup sitede çalıştıra bileyim çeviriyi hallederim bir şekilde tek sıkıntım bu tarz oyunları nasıl çalıştıra bilcemi bilmiyorum php olanları kurması...
  4. B

Arkadaşım Ejder GM Aracı Dahil Web Tabanlı Online Oyun Scripti

Kurulum anlatırmısınız çok memnun ve mutlu olurum.
  5. B

Elektroneum madenciliği.

Sıradan bi uygulama fazla sarj tüketmiyor. https://i.hizliresim.com/VDo8vP.png
  6. B

Elektroneum madenciliği.

Refasans kodum 789AC8 Elektroneum madenciliği tamamen kullanımı bir basit kripto para birimidir arkadaşlar mobil uygulama üzerinden hic birsey yapmadan arka planda siz başka işlerle uğraşırken madencilik kazı yapan bir sistemdir uygulamayı play store üzerinden indire bilirsiniz. Uygulama içi...
  7. B

Android oyun ariyorum

Android strateji veya rpg oyun ariyorum satan var mi ?
  8. B

Rpg tarzı oyun arıyorum

Vds servere oyun kurmasini bilmiyorum bunla ilgili bilgi var mi hep php script kurdum su zamana kadar hostinger uzerinden vds yi de ögrenicem ama askerdeyim şuan gelince biseylerle zaman gecirim kafa dagitiyim istiyorum
  9. B

Rpg tarzı oyun arıyorum

Elinde rpg tarzi oyun olan var mi dili fark etmez ona gore fiyat belirleriz önemli olan düzgün bir rol yapma oyunu olsun cevirisini kendimde yaparım. Yorum atarsanız sevinirim.
  10. B

Oyun Oynayarak Takipçi Kazan | DEV |

Girdim :D gelen bişey yok bahadr60 nik
  11. B

Klanlar scripti

Askerde olmasam bir çok Script paylaşımi bende yapacağım ama malum.askerde olmama rağmen sürekli aktif bir şekilde takipteyim forumu :)
  12. B

Alış Satılık script arıyorum RPG

Satışta olan scripti beğenmedim eğer onu diyorsanız :) başka varsa düşünürùz
  13. B

Blood rıtes onlıne lıỆp lınh offlıne 2018

Bu oyunu vds üzerine kurma şansımız var mı ve türkçe ye çevirmeye ?
  14. B

Yeni projem Xnova geliştirmeler devam ediyor :)

Teşekkür ederim
  15. B

Alış Satılık script arıyorum RPG

Arkadaşlar elinde satılık türkçe scripti olan var mi RPG istiyorum legend online gibi veya daha farklı fark etmez yorumlarını bekliyorum. :RpS_scared:
  16. B

Yeni projem Xnova geliştirmeler devam ediyor :)

Askerdeyim arkadaşlar geldiğimde projeye kaldığım yerden devam edeceğim 2d savaş similasyonu ekledim herhangi bir gezene saldirdinizda uzay boşluğunda gemilerin ilerleme hızı kalan saati ve gezene saldirdinizda vurdunuz hasar gezegen cani ve patlamalar gözüküyor şafak çok malesef 180 günüm kaldı
  17. B

Mobilden dosya aktarma

Mobil için istiyorum uygulamayı .d
  18. B

Mobilden dosya aktarma

Da arkadaşlar askerdeyim şuanda ama yinede zaman geçirmek için birşeyler yapmak istiyorum mobilden filezilla gibi kullana bileceğim güzel bir program var midir? Dosya aktarımı yapa bileceğim. Şimdiden teşekkürler.
  19. B

Futbol oyun scripti

bitane futbol scripti buldum fakat kurmadım kurulumunu kuran biri anlatsın okadar paylaşıyorum.İndir Football Manager master rar
  20. B

Ogamenin gelişmiş versiyonu. heryerde bulamassınız.

başka konuda bitane site linki verdim ona bir göz at istersen :D