Terrafoot Web Tabanlı Online Menajerlik Scripti

Terrafoot Web Tabanlı Online Menajerlik Scripti

BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #1
94783d1d2ae1.jpg

630c57e6d6f4.jpg

b16c8ea1d910.jpg

Dil : Rusça

Açıklama :
Eyalet Futbol - Bir futbol yöneticisinin tarz bir oyun . Burada beceri ,düşmanı izlemek için yeteneği ve sertleşme grev değildir . Ama , tabii , spor kumar stratejik düşünme gelişmiş sezgi gerekir ve olacaktır . Omuzlarında bütün bütün futbol kulübü hakkında dikkat yalan sonra !
Özellikler :
Büyük bir dünya ve görevler . Levhalar , tablolar ve maçlara raporları , " Eyalet futbol " neredeyse tamamen oluşur çoğu futbol yöneticileri , aksine - bu bölge. Çeşitli görevler gerçekleştirmek için ekibiyle birlikte seyahat edebilirsiniz yerlerde birçok büyük dünya (oh , futbol görevlileri bu sert ve öngörülemeyen dünya! ) , Vb farklı şehir ve bölgelerde, turnuvalar katılın
Online futbol yöneticilerinin tasarımında yeni bir kelime - zamanlama maç. Gerçek yenilik yüksek kalitede detay. Bir çarpıcı özel efektlerin gelişmiş sanal oyunların hayranlarını memnun edecek . Bu durumda , şaşırtıcı ,oyuncunun gerekli olan tek şey ,tarayıcı varlığıdır !
Kolay ve etkin yönetimi . Doğal , organik, rahat çalışma oyun rahat ve külfetli hale getirir . Ayrıca ,oyun birçok ipuçları içeriyor . Bir sayıda parametreleri ve rakamları anlamak zorunda değildir . Tüm oyun bilgiler mantıksal maksimum yayınlanmıştır . En önemli veri oyuncunun görüş her zaman. Sonuç olarak , herkes bir koç olabilir !
Taktik derinliği. Maç hesaplamak için algoritma olası taktik kombinasyonlar çok sayıda sağlar . Saldırı , savunma , vb : her oyunda taktik ekibinin çeşitli seçenekleri seçin Eğer bir kaptan tayin yanı sıra ,sahada konumlarını diğer oyuncuların rolünü tanımlamak için kime karar . Sporcular özel görevler vermek : kendi bölgesinde iyi bir oyun veya kalıcı vb kanatlardan değiştirmek için ,iletim üst veya alt verip Cephanelik , oyuncuları motive etmek için farklı yollar vardır . Onlara önemli bir prim söz verebilirim . Ve psikolojik olarak bu takım için özel eşleşme anlamına gelir ne kadar açıklayan , işleyebilirsiniz .
Oyunun taktik ayarlamalar yapmak ve maç sırasında oyuncu değişikliği yapmaya fırsat şu oyunun farklı sürümleri bir dizi gerçekten tükenmez yapar !

http://ul.to/4ec1r69f

Rar pass: www.turkmaxi.org

Merhaba arkadaşlar ben @selipro bu oyunu inceledim ve mysql ve php dosyasında sorun yok sorun oyunun emülatör dosyası eksik eğer php ve c++ bilen bir tanıdığınız varsa bir emülatör yaptırabilirsiniz.

Database aktarma sorununa gelirsek:

Pc nize localhost kurun mysql dosyasını import ettiğinizde ototmatik database oluşturacak bu databaseleri siz oradan alarak kendi sitenize aktarabilirsiniz.
W wayco - #2
bu script nasıl kuruluyor lütfen yardımcı olurmusunuz
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #3
klasik kurulum yapılıyor dosyalar ftpye sql phpmyadminden import ederek
W wayco - #4
Maalesef kuramadım...sql dosyaları import edilmiyor..Hata veriyor... localhost ta ve ücretli host'larda denedim ama olmadı..Lütfen detaylı anlatım yapabilir misiniz? Eğer bu script kurulursa geliştirmeye hazırım...Yardımcı olurm usunuz?
F Ftzalim - #5
Maalesef kuramadım...sql dosyaları import edilmiyor..Hata veriyor... localhost ta ve ücretli host'larda denedim ama olmadı..Lütfen detaylı anlatım yapabilir misiniz? Eğer bu script kurulursa geliştirmeye hazırım...Yardımcı olurm usunuz?

tw varsa skype gel agitozdel
W wayco - #6
face de görüşsek olmaz mı? sana host panelini vereyim?
F Ftzalim - #7
face de görüşsek olmaz mı? sana host panelini vereyim?

kardeş her önüne gelene güvenipte host verme tw yoksa yapamam örnek vermeliyimki öğrenesin diye ;)
W wayco - #8
tabi doğru söylüyorsun... :D 1 dk skype geliyorum
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #9
hatayı ss yaparsan ona bakarız
F Ftzalim - #10
hatayı ss yaparsan ona bakarız

sql lerin hepsi yanlış ayriyetten indexte hata veriyor yani script bozuk
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #11
işte o hatalara bakmak önemli olan ss de bakarız.Zaten localhostta hiç bi zaman veya ücretsiz hostta deneme yapmayın
F Ftzalim - #12
ben localde yaptım adama ama bilmiyom sql import ettik hata verdi ondan
W wayco - #13
scripte dosyalar eksik... tpl adında klasör olması lazım... bu yüzden index hata veriyor.
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #14
kurduğun yerin linkini verir misin ?
W wayco - #15
mimossa.com/menajer
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #16
kayıtta hiçbir sıkıntı gözükmüyor db bilgilerini girdin mi?
W wayco - #17
evet her şeyi yaptık ama olmuyor...profesyonel birisinin bakması lazım
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #18
evet her şeyi yaptık ama olmuyor...profesyonel birisinin bakması lazım

db bilgilerinde sorun var gözüküyor bi kontrol eder misiniz.Dbye bağlanamıyor
W wayco - #19
db bilgilerinde sorun var gözüküyor bi kontrol eder misiniz.Dbye bağlanamıyor

işte config dosyası çok ama çok karışık...3-4 tane datebase istiyor...Sen bakmak istersen config dosyasını öm atayım ?
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #20
at bi bakalım
L LeoJeLy - #21
tşekkürler işime yarıyacak
M MonsteR™ - #22
güzel script saol
W Wared - #23
Script çalışıyormu
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #24
Script çalışıyormu

Çalışıyor ama düzeltilmesi gereken yerler var onlarda sizin bilginize bağlı olarak düzeltebilirsiniz
A argetlam26 - #25
kurulumu anlatırmısınız
F fexkomin - #26
94783d1d2ae1.jpg

630c57e6d6f4.jpg

b16c8ea1d910.jpg

Dil : Rusça

Açıklama :
Eyalet Futbol - Bir futbol yöneticisinin tarz bir oyun . Burada beceri ,düşmanı izlemek için yeteneği ve sertleşme grev değildir . Ama , tabii , spor kumar stratejik düşünme gelişmiş sezgi gerekir ve olacaktır . Omuzlarında bütün bütün futbol kulübü hakkında dikkat yalan sonra !
Özellikler :
Büyük bir dünya ve görevler . Levhalar , tablolar ve maçlara raporları , " Eyalet futbol " neredeyse tamamen oluşur çoğu futbol yöneticileri , aksine - bu bölge. Çeşitli görevler gerçekleştirmek için ekibiyle birlikte seyahat edebilirsiniz yerlerde birçok büyük dünya (oh , futbol görevlileri bu sert ve öngörülemeyen dünya! ) , Vb farklı şehir ve bölgelerde, turnuvalar katılın
Online futbol yöneticilerinin tasarımında yeni bir kelime - zamanlama maç. Gerçek yenilik yüksek kalitede detay. Bir çarpıcı özel efektlerin gelişmiş sanal oyunların hayranlarını memnun edecek . Bu durumda , şaşırtıcı ,oyuncunun gerekli olan tek şey ,tarayıcı varlığıdır !
Kolay ve etkin yönetimi . Doğal , organik, rahat çalışma oyun rahat ve külfetli hale getirir . Ayrıca ,oyun birçok ipuçları içeriyor . Bir sayıda parametreleri ve rakamları anlamak zorunda değildir . Tüm oyun bilgiler mantıksal maksimum yayınlanmıştır . En önemli veri oyuncunun görüş her zaman. Sonuç olarak , herkes bir koç olabilir !
Taktik derinliği. Maç hesaplamak için algoritma olası taktik kombinasyonlar çok sayıda sağlar . Saldırı , savunma , vb : her oyunda taktik ekibinin çeşitli seçenekleri seçin Eğer bir kaptan tayin yanı sıra ,sahada konumlarını diğer oyuncuların rolünü tanımlamak için kime karar . Sporcular özel görevler vermek : kendi bölgesinde iyi bir oyun veya kalıcı vb kanatlardan değiştirmek için ,iletim üst veya alt verip Cephanelik , oyuncuları motive etmek için farklı yollar vardır . Onlara önemli bir prim söz verebilirim . Ve psikolojik olarak bu takım için özel eşleşme anlamına gelir ne kadar açıklayan , işleyebilirsiniz .
Oyunun taktik ayarlamalar yapmak ve maç sırasında oyuncu değişikliği yapmaya fırsat şu oyunun farklı sürümleri bir dizi gerçekten tükenmez yapar !

terrafoot www.turkmaxi.org.rar (46,69 MB) - uploaded.net

Rar pass: TuRKMaXi.OrG Webmaster Forumu - Webmaster Sitesi

Forumda en çok görüntülenmesi olan ve en çok yorum alan konuda adminlerin yardımcı olmayışı düşündürücü bir nokta ...

Sonuçta kurulumu anlatılsa sizler yani siteniz için daha iyi olacaktır.

Teşekkürler ...
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #27
Forumda en çok görüntülenmesi olan ve en çok yorum alan konuda adminlerin yardımcı olmayışı düşündürücü bir nokta ...

Sonuçta kurulumu anlatılsa sizler yani siteniz için daha iyi olacaktır.

Teşekkürler ...
Haklisiniz ama oyunlarin hepsini tek tek kuramiyoruz.Ancak bu script icin kurup deneme yapmaya calisacagiz.Takipte kalin
F fexkomin - #28
Haklisiniz ama oyunlarin hepsini tek tek kuramiyoruz.Ancak bu script icin kurup deneme yapmaya calisacagiz.Takipte kalin

İlginize teşekkür ederim.

Evet hepsine uğraş veremezsiniz. Sonuçta piyasa da birçok oyun var ve bunların hepsini kurup ayarlamak zor olacaktır.

Ama en azından en çok ilgi gören konu hakkında çalışma yapılırsa daha iyi olacaktır.

Beklemedeyiz :)

Teşekkürler ...
K KinqMasterTR - #29
Deniyeceğim Teşekkürler :)
F fexkomin - #30

10 Gün oldu ses soluk yok acaba script hatalı mı ?

Forumda mı online değilsiniz diye baktım ama hergün onlinesınız ...

En azından script sıkıntılıysa bilgilendirme yapılabilir ...
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #31
10 Gün oldu ses soluk yok acaba script hatalı mı ?

Forumda mı online değilsiniz diye baktım ama hergün onlinesınız ...

En azından script sıkıntılıysa bilgilendirme yapılabilir ...

Scriptte hata olabilir evet.Zaten normal paylastigimiz scriptler %100 calisiyor diye hic paylasim yapmadik.Hatasiz scriptleri de hatasizdir diye belirtiriz.Herkese soylerim sizede soyleyeyim php bilginiz iyi degilse ugrasmayin zaten hatalarida bulamazsiniz ve duzeltemezsiniz.Ben scripti kurup bakicam dedim ancak incelemem icinde zamanim yok yarim saatte kurup bakilacak bisey degil
K Knoop - #32
Bende bekliyorum aslında.Kurulup bilgi verilse çok iyi olur.Hatta bu script için herkes katılım yapsın.Belli ki scripti alan kaçmış.Kaç bin görüntülenme var kimsede bu kısım böyle düzenlenir dememiş.Bizim insanımiz maalesef böyle hazırcı.
F fexkomin - #33
Bende bekliyorum aslında.Kurulup bilgi verilse çok iyi olur.Hatta bu script için herkes katılım yapsın.Belli ki scripti alan kaçmış.Kaç bin görüntülenme var kimsede bu kısım böyle düzenlenir dememiş.Bizim insanımiz maalesef böyle hazırcı.

Hocam aynen öyle... Umarım php den anlayan arkadaş çıkarda yardımcı oluverir .
C Cresties - #34
Scriptte ne gibi sorunlar var? Database harici
A argetlam26 - #35
hocam birde şu scriptleri hosting tabanlı ve linux (vds ) tabanlı olarak ayırsanız çok iyi olur :D
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #36
Scriptte ne gibi sorunlar var? Database harici
Tam bilemiyoruz. Benim anladigim kadariyla 2 dosyasinda sikinti var.
hocam birde şu scriptleri hosting tabanlı ve linux (vds ) tabanlı olarak ayırsanız çok iyi olur :D
Genelde web tabanli olarak belirtiyoruz.Vds turunden olanlara alt kategori acip oraya ekleriz
F fexkomin - #37
Bu scriptin kontrolü yapılacaktı.

Galiba selipro nickli admindi.

Ama ses soluk yok. Forumun en az fazla görüntülenen ve cevaplanan konularından biri ama gel gör ki yardımcı olan yok.

Tamam her scripti kurup - denemeyebilirsiniz ama kaç ay oldu ya ? 1 Saatinizi scripte ayıramadınız mı ? Hata neyse söyleyin hallettirmeye çalışalım.

Bu konuya bu kadar ilgiye gayret edilmesi gerek ...
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #38

Ama ses soluk yok. Forumun en az fazla görüntülenen ve cevaplanan konularından biri ama gel gör ki yardımcı olan yok.

Tamam her scripti kurup - denemeyebilirsiniz ama kaç ay oldu ya ? 1 Saatinizi scripte ayıramadınız mı ? Hata neyse söyleyin hallettirmeye çalışalım.

Selipronun bir takım işlerinden dolayı şu anlık muhtemelen bakamayacaktır.Scriptin hatalarını kısmen söylendi.Hata php bilgileriniz iyiyse zaten hataları görebilirsiniz rahatlıkla.Değilseniz uzman biride anlayacaktır.
L LeoJeLy - #39

Keyfinden bakmadı değil.Herkesin bir özel hayatı var.
selipro - #40
Yorum yapan herkese teşekkürler arkadaşlar ve kardeşlerim bu Script inceledim incelemedim değil orada bir yanlışlık yok
Tam olarak 16 tane mysql veritabanına ihtiyaç duyuyor. Bunu yaptım ama site indexi gelmiyor bilgileri birçok kez kontrol ettim yinede gelmiyor session hatası olabilir diye php 5.2 ile php7 versiyonları arasında tüm sürümlerde denedim çözüm yok.
Bu script'ın eksik dosyası var buda emülatör darkorbit pvp serveri gibi birşey buda o olmadan çalışmıyor.
F fexkomin - #41
Keyfinden bakmadı değil.Herkesin bir özel hayatı var.

Biz yok mu dedik ? Özel hayatını bıraksında scripti kursun mu dedim ?

Ben zamanında bir kez daha yazmıştım ve selipro o zamanlar sürekli script kurulumu yapıyordu ve o zamanlar sözü vardı kurup deneyeceğim diye. Ama o zaman aralığında başka scriptleri kurdu bu scripti yine denemedi ya da kuramadı. Ama en azından çıkıpta çoktan bir mesaj atabilirdi.

Şimdi işinize gelmeyen bir nokta da gelip de böyle konuşmayın.
selipro - #42
Biz yok mu dedik ? Özel hayatını bıraksında scripti kursun mu dedim ?

Ben zamanında bir kez daha yazmıştım ve selipro o zamanlar sürekli script kurulumu yapıyordu ve o zamanlar sözü vardı kurup deneyeceğim diye. Ama o zaman aralığında başka scriptleri kurdu bu scripti yine denemedi ya da kuramadı. Ama en azından çıkıpta çoktan bir mesaj atabilirdi.

Şimdi işinize gelmeyen bir nokta da gelip de böyle konuşmayın.

Bi önceki mesajı oku kardeşlerim yanlış anlaşılmak istemen bu yüzden de kimseyle tartismana gerek yok.
F fexkomin - #43
Bi önceki mesajı oku kardeşlerim yanlış anlaşılmak istemen bu yüzden de kimseyle tartismana gerek yok.

Eyvallah admin senden baska kimsede hayır yok.
selipro - #44
Eyvallah admin senden baska kimsede hayır yok.

Rica ederim kardeşim kişisel sevenlerim olmasa forum dan çıkmam ama bazen evdeki hesap uymuyor. Gece giriyorum 5-10 dk gündüz sabah 8:30-10:30 arası pc deyim. Bu sürede de kendi işlerimi yetiştirmeye çalışıyorum.

Konuda düzenleme yapıldı.
B ByInF - #45
Güzel scprit
proallturkey - #46
demo var mı
selipro - #47

Dosyaların emülatör ü yok kardeşim onun için sadece dosyalar var eğer C++ bilgin varsa birşeyler yapabilirsin.
D delirdi - #48
bu script 500mb üstü olan versiyonu vardı.çalışmıştı fakat rusça tamamı.oyunun gelişmiş hali ofm olması lazım.
E eray1965 - #49
script çalışıyor mu?
F Fear293 - #50

Müsait bir zamanda ben bir bakayım şuna
E eray1965 - #51
daha güncel bir script var mı bunun gibi
Turkuaz Turkuaz - #52
Maalesef inmiyor yarıda kesiliyor.Bunu @BaRRaCuDa hocam megaya yükleme şansınız var mı?
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #53
Yarıda kesilmez.Boyut olarak çok fazla bir şey değil.Muhtemelen virüs var bilgisisayarınızda
Turkuaz Turkuaz - #54
Yarıda kesilmez.Boyut olarak çok fazla bir şey değil.Muhtemelen virüs var bilgisisayarınızda

Hayır hocam virüs yok.Bazı dosyaları gene bu forumdan indirdim ancak bazılarında sorun çıkıyor.Sorunun depositsites ya da uploaded isimli hostlardan kaynaklandığını düşünüyorum.
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #55
Hayır hocam virüs yok.Bazı dosyaları gene bu forumdan indirdim ancak bazılarında sorun çıkıyor.Sorunun depositsites ya da uploaded isimli hostlardan kaynaklandığını düşünüyorum.

Tamam ama megada çok çabuk siliniyor dosyalar.Yine de takipte kalın yükleme yapacağım megaya
Turkuaz Turkuaz - #56
Tamam ama megada çok çabuk siliniyor dosyalar.Yine de takipte kalın yükleme yapacağım megaya
Tamam hocam her gün giriyorum foruma.Maalesef çok sonra haberim oldu bu forumdan bilseydim daha önceden kaydolurdum.
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #57
Tamam hocam her gün giriyorum foruma.Maalesef çok sonra haberim oldu bu forumdan bilseydim daha önceden kaydolurdum.

Normalde bilinen bi forumuz ama.Belki de denk gelmemişsinizdir
URL: https://www.turkmaxi.org/forum//forum/konular/terrafoot-web-tabanl%C4%B1-online-menajerlik-scripti.171/