Autosurf php script arıyorum! (1 İzleyici)

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Arkadaşlar ben aylardan beri php scriptlerle ilgileniyorum.Foruma daha bugün kayıt oldum.Daha önceden bu forumu bilmiyordum.Size şunu sormak istiyorum.Hani traffic exchange ya da traffic earn veya paid to promote denilen scriptler oluyor.Bu tür bir script elinde olan arkadaşlar varsa benimle paylaşabilirler mi?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
https://yadi.sk/d/2rwgsxNJ5vwe8Q Bütün modülleriyle birlikte autosurf scriptidir.Facebook connect bağlantısı dahil.

Rar Pas: www.turkmaxi.org

Sağol hocam ama winrardan çıkarmaya çalışınca hata alıyorum:
WqnJBm.jpg

Hatasız olanı var mı?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Diğerini de denedim aynı:

0RqYqo.jpg

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Ücretli hostta denediniz mi

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Ücretli hostta denediniz mi

Hayır hocam denemedim.
Birde birşey sormak istiyorum:Hocam sanırım sizin verdiğiniz sosyal medya like,izleme arrtırma gibi birşey benim istediğim ise şu şekilde: Biz başkalarının websitelerini geziyoruz ve para kazanıyorum autosurf diye de geçiyor.Bu şekilde elinizde bir script varsa lütfen paylaşın.Benim aradığım autosurf ile para kazanma scripti.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Tamam onda hepsi var. Autosurf de yapıyorsun puanlarla izlenme de yolluyorsun. Kredi kazanıp kendine hit yolluyorsun.Her şeyiyle full script o

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Tamam onda hepsi var. Autosurf de yapıyorsun puanlarla izlenme de yolluyorsun. Kredi kazanıp kendine hit yolluyorsun.Her şeyiyle full script o

Sağol hocam.bu arada Beğen e tıkladım çalışmıyor haberin olsun.
Bir sorum daha olacak.Böyle hata ptp,traffic exchange,ptc(paid to click)ppv(pay per view)tarzı trafik ile para kazanma,reklamlara tıklayarak para kazanma,video izleyerek para kazanma tarzı scriptlerin bulunduğu özel bir bölüm var mı bu forumda?(Baktım bulamadım da)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Sağol hocam.bu arada Beğen e tıkladım çalışmıyor haberin olsun.
Bir sorum daha olacak.Böyle hata ptp,traffic exchange,ptc(paid to click)ppv(pay per view)tarzı trafik ile para kazanma,reklamlara tıklayarak para kazanma,video izleyerek para kazanma tarzı scriptlerin bulunduğu özel bir bölüm var mı bu forumda?(Baktım bulamadım da)

Sorunu bildirdiğiniz için teşekkür ederim.Hata düzeltilmiştir.Bu tür scriptler için özel bölüm yok. Php scriptler bölümünden bakabilirsiniz Yoksa İstekler bölümünden konu açın ilgilenelim

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
[MENTION=1]BaRRaCuDa[/MENTION] hocam ben bu pes proyu hem wampserverda hemde ücretsiz linux cpanelde denedim olmuyor.Nasıl çalıştırcam?
oXZO29.jpg

Tıklıyorum klasöre sonuç bu:
r5VOj3.jpg

install yazıyorum index yazıyorum olmuyor.aynı şekilde kendi localhostumda wampserverda da çalıştıramıyorum.sürekli uğraşıyorum ama olmuyor.Bana yardımcı olur musun?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Ana dizine kurun pes pro diye ayrı bir klasör olmasın

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7