Bitsler BOT (3.0) Denendi Çalışıyor Full Detaylı Anlatım (1 İzleyici)

• Thread starter proallturkey
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 4
  • Görüntülenme : 1K
P

proallturkey

Selamlar öncelikle bu botu uzun zamandır aradım taradım ve sizler adına buldum bot bana ait değil ve bot çalışıyor arkadaşlar.
Öncellikle verdiğim linkten indirdiğinizde run.bat tan çalıştırmanız lazım
sonra readmedende okuyacağınız gibi var access_token = yazıyor onuda sayfayı ctrl+u diyerek bularak ctrl+f ile var access_token = bularak
run battan sağa tıklayıp yapıştırıyoruz
evet şimdi 6 tane seçenek geldi karşımıza
A5olKt.png

1.Seçenek = Arkadaşlar en üst düzeyde kazanmanız adına ayarlanmış ama bunu kesinlikle önermiyorum dakikada 300 satıshi biter ve tekrar almak zorunda kalırsınız

2. Seçenek = Bu seçeneği seçerken miktarı 0.0000001 yani sonunda 1 olacak şekilde ayarlayın benim verdiğim sorunlu ise oradan btc yi kopyalayıp ayarlamanız lazım sonlarında size 392 vererek devam ettirir ama 392 aldıktan sonra kapatıp tekrar deneyin oyun anlarsa o da gider

3. Seçenek= Evet önerdiğim seçenek bu arkadaşa-lar miktarı belirleyip yazıyoruz ve 5 dakka sonra 500 satoshi oluyor aman dikkat çok uzun tutmayın hemen bitiyor

4.Seçenek= Bu seçeneği seçerken btc niz en üst düzeylerde olmalı çünkü 10 bassanız bile size 0.00000000 verir ve 10.da 1 verir yani 10000 satoshi var ise 100 olarak deneyin
RYX0ER.png

5.secenek kazanma seçeneği bunuda önermiyorum. Neden diyecekseniz arkdaşlar 1 satoshi ile başlayıp 1000 stoshi istediğniiz yazıyorsunuz kazanmalar 2x ile yaparken kaybetmeyi 1x ile yaparken bir bakmışsınız satoshi bitmiş önermiyorum

6. seçenek evet arkadaşlar bu da 4.nün aynısıdır yani önerim 10000 satoshinizin olması

Bunların hepsini tek tek yazdım bu yazdıklarımı bir yerde bulamazsınız saygılarımla.
TEwU0d.png

İndir:Download File UploadBoy.com Making Your File Sharing Easy!

Konuyu sitelerinde yayınlayacak arkadaşlar bu indirme linkini kullanırlarsa helal ederim D

P

proallturkey

Guncel

HUAWEI SCL-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
795
Paylasim icin tesekkurler.Tam olarak ne ise yariyor.Btc mi kasiyorsun?

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ah be eski hesap duygulandırdı

Bu konuyı kimler okuyor