Darkmoon Realm H5 Dosyası Kurulum Detaylı (1 İzleyici)

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Orjinal Site:https://pc-dr.plusfuns.com/playgame
Kendi Kurduğum:http://45.147.45.152:81/

Oyun Dosyaları:

Oyunu indirin ve Dosyaları D'ye Aktarınız
Daha sonra buradaki dosyaları düzenleyiniz

D:\MYH5\my_web\api\config.php 13.satırı düzenleyin sakın üsttekine dokunmayınız
D:\MYH5\my_web\platform\getServerPage.php 6,15 ve 24 ü düzenleyiniz

Son olarakta
myh5_pl sql dosyasını açınız ve [cfg_sever table ye geliniz oradaki ip adreslerini kendinize göre ayarlayınız

Bu oyunu çok sevdim be eğlenceli isteyen gelebilir serverime :)
gönderi otomatik olarak birleştirildi

Admin sana bunun reklamını verip oyuncumu toplasam tek başıma eglenceli olmuyor djajdj

Son düzenleme :

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
güzelmiş bu oyunda :) seslendirme ve türkçe oldumu tamamdır

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dosyalarda hepsi var biri ödeme sistemi eklemişti eğer onu satmayip paylaşırsa güncelleme adına paylaşırım oyun baya efsana ama hala tam ingilizce değil yakında dragon nest kurulum yapacak bakalım nasıl olacak
güzelmiş bu oyunda :) seslendirme ve türkçe oldumu tamamdır

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
dragon nest gelirse efsane olur hocam mobil ve normal pc sürümü 2 sındede klan açma sorunu vardı en son bı hatamı ne oluyormus acılmıyormus

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
dragon nest gelirse efsane olur hocam mobil ve normal pc sürümü 2 sındede klan açma sorunu vardı en son bı hatamı ne oluyormus acılmıyormus
Ona da ilerde bakacağım ama şu anlık yogunluklarim var halledersem tam detaylı anlatacam

HarmaN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Kocaeli
Kredi
0
Hocam verdiğiniz oyunları teker teker kurup inceliyorum. Aralarındaki en güzel ve göz yormayan görseller ile Darkmoon Realm 5 oldu. Türkçeleştirip google play store atsak, herhangi bir telif söz konusu olurmu ? Üzerinde oynayıp epin sistemi yazacağız. İlla re-skin yapmamız gerekiyor mu ? Verdiğiniz demo linkteki oyun resmi sürümüdür ? Yoksa bizim gibi açık kaynak kodları düzenleyip ingilizce diline çevirilip sunuldumu.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Hocam verdiğiniz oyunları teker teker kurup inceliyorum. Aralarındaki en güzel ve göz yormayan görseller ile Darkmoon Realm 5 oldu. Türkçeleştirip google play store atsak, herhangi bir telif söz konusu olurmu ? Üzerinde oynayıp epin sistemi yazacağız. İlla re-skin yapmamız gerekiyor mu ? Verdiğiniz demo linkteki oyun resmi sürümüdür ? Yoksa bizim gibi açık kaynak kodları düzenleyip ingilizce diline çevirilip sunuldumu.
Oyun aktif olarak kullaniliyorsa sorun olabilir.Reskinle belki sorun olmaz ama grafiklerde degisiklik yapmaniz sart.Buyuk çoğunluğunda olursa belki sorun olmaz.

HarmaN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Kocaeli
Kredi
0
Oyun aktif olarak kullaniliyorsa sorun olabilir.Reskinle belki sorun olmaz ama grafiklerde degisiklik yapmaniz sart.Buyuk çoğunluğunda olursa belki sorun olmaz.
Hocam birde premium üyelik satın aldım ilgilenirmisiniz. Bronz olması lazım

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
malesef olur çünkü oyun baya yerde kullanılıyor ve yeni server açmak zor yani baya uğraşırsın ve boşa olur

bu arada kendi ipimden sildim ama yeniden kuracam düzenlemesi çok basit %100 ingilizce değil ama ayarlanabilir ve sağlam vps lazım 12 saat sonra kendi kendine kapanıyor sorunu yaşadım ondan sildim yani

HarmaN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Kocaeli
Kredi
0
malesef olur çünkü oyun baya yerde kullanılıyor ve yeni server açmak zor yani baya uğraşırsın ve boşa olur

bu arada kendi ipimden sildim ama yeniden kuracam düzenlemesi çok basit %100 ingilizce değil ama ayarlanabilir ve sağlam vps lazım 12 saat sonra kendi kendine kapanıyor sorunu yaşadım ondan sildim yani
Hocam premium üyelik ne zaman aktif olur kontrol edermisiniz

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

merthex

Üye
Katıldı
Kredi
0
Paylaşım için teşekkürler

Andersen

Üye
Katıldı
Kredi
0
bir yıl geçmiş olsada yeni indirdim ve oyun şahane. teşekkürler

myasa1924

Üye
Katıldı
Kredi
0
rar şifresi hakkında bilgisi olan var mı?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

myasa1924

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dosyaya cift tiklayin sol tarafta var mi bir bakin
baktım maalesef yazmıyordu. başka bir yerden buldum aynı dosyayı fakat boyutları farklıydı ve çok hata vardı. o yüzden buna yazma gereği duydum :)

Bu konuyı kimler okuyor