Öneri Klanlar Scripti (Açık Kaynak Kod ) (1 İzleyici)

• Thread starter selipro
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 28
  • Görüntülenme : 11K
S

selipro

Merhaba arkadaşlar leptop um tamir de mobilden kisa bir anlatım ve resimlerle oyun dan görseller sunarak oyunu paylaşacağım öncelikle.

Oyunu kendi siteme kurdum ve ' - ' eksiye düşme sorunu ilk olarak giderdim.

Diger sorunları siz bana anlatın güncelleme yaparak onlari da gideriyim.

Oyunun mysql yedegi cok büyük içeri aktarırken sabırlı olun uzun sürebilir.

Oyun dosyalarını ftp den siteye aktarın.

include klasörünün içinde bulunan ' config.php ' dosyasına database kullanici adi ve şifrenizi ekleyin

Yine ' config.php ' den admin paneli kullanici adi ve sifrenizi degistirin.

PHP versiyon ayarindan php 5.4 e alin yoksa beyaz ekran yani session hatasi verecektir.
Hangi panel i kullanıyorsanız aşağıda ki resimde ki gibi muhakkak scriptin kurulu olduğu dizin kesinlikler php 5.4 olmali.

5Q8P7A.png

'max_user_connections' hatasının anlamı cok fazla işlem gerçekleştirildi demek hoting yöneticimize bunu bildirin belki düzelte bilir.

Demo: Infernal Wars - Game of the Middle Ages!

Oyunu indir:
https://mega.nz/#!6Qx0UJDQ!59PKbCNU6Lbx0RbnS0ewpox6vmGmlNx7T3aJH0pR5eE

Zip şifresi:
turkmaxi.org-selipro

Oyundan görseller

VMloyv.png

OLRY3n.png

okAGYX.png

Herkese kolay gelsin sorun olursa muhakkak yazin elimizden geldiği kadar yardimci oluruz.

Moderatör tarafindan son düzenleme :

erengtrtr

Üye
Katıldı
Kredi
0
sql dosyası nerde ?

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
hocam php versıyon 5.4 şartmıdır bendeki 5.6 versıyon php ıdealı cunku ayrıca tum dosyaları aktarıyorum bana ındır adında bı dosya verıyor :( anlamadım

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
7
seli hocam 5.5 dede calısabılıyor php versıyonu ayrıca bırsey sorucam sıze grafık tasarımıyla ılgılı paketı mevcutmu bızmı yapmamız gerekıyor ?

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2
Merhaba arkadaşlar leptop um tamir de mobilden kisa bir anlatım ve resimlerle oyun dan görseller sunarak oyunu paylaşacağım öncelikle.

include klasörünün içinde bulunan ' config.php ' dosyasına database kullanici adi ve şifrenizi ekleyin

PHP versiyon ayarindan php 5.4 e alin yoksa beyaz ekran yani session hatasi verecektir.
Hangi panel i kullanıyorsanız aşağıda ki resimde ki gibi muhakkak scriptin kurulu olduğu dizin kesinlikler php 5.4 olmali.

5Q8P7A.png

'max_user_connections' hatasının anlamı cok fazla işlem gerçekleştirildi demek hoting yöneticimize bunu bildirin belki düzelte bilir.

Oyunu indir:

Zip şifresi:

Oyundan görseller

VMloyv.png

OLRY3n.png

okAGYX.png

Herkese kolay gelsin sorun olursa muhakkak yazin elimizden geldiği kadar yardimci oluruz.

Merhaba
bende klanlar scripti geliştirmesi ile uğraşıyorum
Miraç Özdemir göz atmak istersen bakabilirsin senin paylaştığını denedim ama işime yaramadı daha önceden.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
Merhaba
bende klanlar scripti geliştirmesi ile uğraşıyorum
Miraç Özdemir göz atmak istersen bakabilirsin senin paylaştığını denedim ama işime yaramadı daha önceden.

Çok ağır çalışıyor.Muhtelemen hostta sıknıtı var.Bir de hangi versiyon kullanyorsun.

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2
Çok ağır çalışıyor. Muhtelemen hostta sıknıtı var.Bir de hangi versiyon kullanyorsun.

bot özelliğini saniyede 20000000 adet olarak ayarladığım için ağır çalısıyor. :RpS_blink:

pasifleştirdim suan deneyebilirsiniz.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
bot özelliğini saniyede 20000000 adet olarak ayarladığım için ağır çalısıyor. :RpS_blink:

pasifleştirdim suan deneyebilirsiniz.

Denedim inşa sürelerinde eksi sorunu var mıdır? İnşa sürelerini düşürebilir misiniz?

mrcozdmr

Üye
Katıldı
Kredi
2

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788

agolhon

Üye
Katıldı
Kredi
0

5Q8P7A.png

Oyunu indir:

Zip şifresi:

Oyundan görseller

VMloyv.png

OLRY3n.png

okAGYX.png

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in C:\xampp\htdocs\tribe\lib\DB_MySQL.php:9 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\tribe\include.inc.php(61): DB_MySQL->connect('localhost', 'root', '', 'tribe') #1 C:\xampp\htdocs\tribe\index.php(2): require_once('C:\\xampp\\htdocs...') #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\tribe\lib\DB_MySQL.php on line 9

localhosta kurunca böyle hata alıyorum problem nedir bilen varmı ?

erengtrtr

Üye
Katıldı
Kredi
0
login olunmuyor

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in C:\xampp\htdocs\tribe\lib\DB_MySQL.php:9 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\tribe\include.inc.php(61): DB_MySQL->connect('localhost', 'root', '', 'tribe') #1 C:\xampp\htdocs\tribe\index.php(2): require_once('C:\\xampp\\htdocs...') #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\tribe\lib\DB_MySQL.php on line 9

localhosta kurunca böyle hata alıyorum problem nedir bilen varmı ?

Herhangi bir hostta denediniz mi?

SS atarmısınız?

agolhon

Üye
Katıldı
Kredi
0

agolhon

Üye
Katıldı
Kredi
0
Herhangi bir hostta denediniz mi?

SS atarmısınız?

Kurulumu yaptımı hocam "Please wait until server processes your request!" böyle bir hata veriyor

bu hatayı login olurken kayıt olurken veriyor

Moderatör tarafindan son düzenleme :

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
Kurulumu yaptımı hocam "Please wait until server processes your request!" böyle bir hata veriyor

bu hatayı login olurken kayıt olurken veriyor

Bunu hatayi hostfami aliyorsin localdemi

agolhon

Üye
Katıldı
Kredi
0

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi