Web Tabanlı Oyun (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
-

Son düzenleme :

selmanpasa

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba değerli dostlar ben İsmail, genel olarak web tabanlı bir oyun üzerine çalışmalar yürütmek istyorum. Her konuda iyiymdir marketing ve photshop konusunda özellikle çok iyiyimdir eğer ortak arıyorsanız olabilrim fakat online olması şart domain v.s alırız sıkıntı olmaz fakat en büyük yapıcağım yardım türkçeleştirme ve oyunun profesyonel (kurumsallaştırılmasına) destek vermek olacaktır

Merhabalar İsmail Bey. Ben Selman. Mühendislerden oluşan 2-3 kişilik bir ekibimiz mevcut şu anda. Ve bizler de bu konuda kendimizi geliştirip profesyonel düzeyde bir çalışma ortaya çıkarma çabası içindeyiz. Bunun için piyasada bir çok hazır Scriptler var lakin biz hazırcılıktan çok kendimize ait özgün bir çalışma ortaya çıkarma niyetindeyiz. Sadece web tabanlı oyunlar için değil MMO ve MMORPG tipi oyunlar için de altyapı çalışması yapmaktayız. Bu konularla ilgili olarak hem ekip olarak gelişmek hem de ortaya emsallerine fark atacak bir proje yapmak gibi bir niyetiniz varsa ise lütfen İLETİŞİM'e geçiniz.

Saygılarımla..

ismet

Üye
Katıldı
Kredi
0
Fotoshop'la oyun yapıldıını duymamıştım.

alihan0

Üye
Katıldı
Kredi
0
Fotoshop'la oyun yapıldıını duymamıştım.

Oyunlardaki görseller photoshop, illustrator, indesign gibi programlarda yapılıyor. Sadece browser değil pc oyunları da dahil. Örneğin LoL oyununda yükleme ekranındaki görseller için İllustrator ve indesign kullanılmıştır

Bu konuyı kimler okuyor