Arama sonuçları

1. M

Öneri Altı Devre Kılıç Ustası H5

Efendim vp den bahsetmiyorum mesela admin oldugunuzda oyunda admin olduğunuz bellidir hani karakterin üstünde admin yada gm yazar bunun nerden yapıldığını çözemedim.
  2. M

Öncelikle videoyu paylaştığın için teşekkürler kullandığım vps no ip den ücretli almıştım onu kullandım söylemek istediyim bişi daha var gm panelinde bulunan item listesinde yani item txt dosyasında 2 tane var bu dosyadan bunların içinde itemlerin kodları var oyunda olup listede olmayan birçok...
  3. M

Test klasörünün içinde gm komutları var nasıl kullanıldığını çözen varsa paylaşırsa sevinirim :)
  4. M

Efendim scripti kurup çalıştırabildinizmi?
  5. M

Lochalden yada vds üzerinden kurabilirsiniz.
  6. M

Orginal dosyalarını driver'a upladım linkini eklicem
  7. M

Deyiştirdim
  8. M

Merhaba arkadaşlar bugün test ettiyim bir h5 web oyun scriptini paylaşacam görseller ve demo aşşağıda. Demo:http://et2.servegame.com/user Indir Drive: Kurulum: --(NOT: Kuruluma başlamadan önce ıss den açık olan 80 portunu devredışı bırakın localde çalışması için, ve açık olan antivirüs...
  9. M

İstek Çin Menşeili Oyun Türkçeleştirme Ve Geliştirici Ekip Arıyorum

Bu oyunların türkce olabilmesi için kaynak kodları gerekli diye düşünüyorum ben birkaçtanesinde denedim sadece web sayfaları dışında oyun içindeki kaynaklar kurcalayınca oyun açılmıyo ama böylede güzel biraz ilgilenince eylenceli oluyor :)
  10. M

Hùng Bá Tam Quốc - Việt Hóa

Merhaba arkadaşlar şimdi size buldugum bi legend tarzı oyunu alıntı yapacam:RpS_tongue: Türkceye çevirilirse süper bir oyun olur. Link Download: https://www.fshare.vn/file/9IHPSL9AEUUF Pass Unrar: Thalken Guide Config: + Lần lượt chạy theo hướng dẫn và đợi server load. + Vào web...
  11. M

Savaş Sanatı Web Tabanlı Online Oyun Scripti

Baskabir tarayıcıda denedim basarılı teşekkürler.:RpS_thumbup:
  12. M

Savaş Sanatı Web Tabanlı Online Oyun Scripti

üzgünüm link var ama baska sitelere yonlendiriyo alttaki link ise NaN saniye bekleyin diyo 2 saat bekletiyo bişi olmuyo
  13. M

NgỤc quỐc tranh phách offlıne vıỆt hóa

Link bakımda diyor.
  14. M

NgỤc quỐc tranh phách offlıne vıỆt hóa

Dosya indirilmiyo
  15. M

Phong Vân Vô Song Offlıne 2017 H40

oyunun sitesi gene acılmadı bende acılmıycak heralde bu oyun neyse silemmi dosyaları acılmıyor.
  16. M

suan dosyaları yeniden indiriyorum bakalım deneyelim bikere daha olmassa olmuyodur demekki:D
  17. M

dosyaları hep sildim baska bi sicprite bakıyorum oda olmassa yeniden o dosyaları alıp denerim bide öle bakam gene olmassa yapacak bişi yok :(
  18. M

Site acılmıyo essamp.exe calıstırıyorum diyer .bat larıda acıyorum site localhostta acılmıyo ip ler dogru ama sanırım mysql'u görmüyoda olabilir.
  19. M

Ben calistiramadim ya essamp calişmadi.