Arama sonuçları

1. F

Dosyalarınızı Gizleyin! (Resimli Anlatım)

yararlı konu hocam teşekkürler
  2. F

FastStone Capture v8.1 Ekran Resmi Alma Programı Full İndir

Fastsone capture programı bir çeşit screenshoot yani ekran görüntüsü yakalama,alma programıdır.Yakaladığınız ekran görüntülerini yine bu programla editleyebilir yani düzenleyebilirsiniz. PROGRAM ÖZELLİKLERİ ------------------------------------------- Program Boyutu: 5 MB Tarama...
  3. F

Blogger Adblock Engelleme

Merhabalar arkadaşlar , blogger siteleri olup adsense'i kazanmış arkadaşlar için büyük sıkıntılar yaratan adblock'u engelleyebilirsiniz. Altta gördüğünüz kodu yerleşimden gadget ekle diyip html 'i seçerek ya da şablonun içine ekleyerek adblocku olup siteye girmeye çalışanlara siteyi...
  4. F

Blogger Satılık Program Sitesi!

Arkadaşlar program blogumu satıyorum.Blogum daha 1.5 aylık felan. *Alexa Türkiye sıralaması:17,839 *Alexa Dünya sıralaması:1,131,152 *Onaylanmış DMCA koruması *70 adet yayın *Disqus yorum sistemli (+100 yorum mevcut) *Full türkçeleştirilmiş tema *Günlük 100-200 tekil hit *12 backlink...
  5. F

Flash Sitelerinin Avantajları ve Dezavantajları

Merhaba hocam photoshop yapabiliyor musunuz
  6. F

Blogger Powr.io Eklentileri

Blogger slider,iletişim formu vs. gibi eklentiler arıyorsanız kendi düzenleyebileceğiniz eklentiler burada . Plugin Library | POWr bu adrese girdikten sonra buradaki eklentileri istediğiniz gibi düzenleyebilir blogunuza ekleyebilirsiniz.
  7. F

Satış Satılık DotA 2 Hesabı 4300 MMR

Hayırlı satışlar.
  8. F

Turkmaxi Wordpress Botundan Görüntüler

Bravo berkay! :)
  9. F

Matlab Programlama Dersi 1

https://www.youtube.com/watch?v=ixhAKTnbVbs
  10. F

İnternetten Hiçbirşey Yapmadan Para Kazanmak/Hit Kazanmak |BySmileTR Farkı

bu tür programlar zararlıdır,kullanmayın derim
  11. F

Bedava yorum botu (Wordpress) FULL

Hocam bence bu hiç hoş birşey değil :) Bu benim yorumum.Karşılıklı arkadaşlarınıza yorum attırın,daha romantik :D
  12. F

Blogger Robots.txt Ayarları

Merhaba sevgili turkmaxi üyeleri,şuan okuduğunuz bu konuda Blogger'da arama motorlarında çıkmak için son derece önemli hatta olmazsa olmazımız olan robots.txt dosyasını nasıl düzenleyeceğimizi öğreneceğiz. Öncelikle Ayarlar>>Arama Tercihleri yolunu izliyoruz. Aşağıda gördüğünüz...
  13. F

Hit Gönderen Siteler Faydalı mı ?

kesinlikle katılıyorum hocam,hit gelmiyor diyenler üzülüp bu yola başvurmamalılar. ekmek elden su gölden olmuyor bu dönemde :)
  14. F

Sitemin Logosu

hocam biraz amatörce oldular,hatta baya amatörce oldular.. bence slogan değişmelisiniz ve de domaininiz fratgk.com yerine firatgok.com belki daha güzel bir çalışma yapabilirdim :S
  15. F

Windows 7 Çok Mu Eskidi ?

kesinlikle katılıyorum w8in bazı yerlerinden şikayetçi oldular ve bu sebeple w10 da w7den alıntılar yapıldı,başlat menüsü geri getirildi :)
  16. F

Ücretsiz Herkese Ücretsiz Logo Yapıcam

Başlık: Full Prg İndir Açıklama: Güncel Program Arşivi teşekkürler hocam :)