Ücretsiz Son Teknoloji Litespeed Linux Hosting Dağıtımı!!! (1 İzleyici)

Durum
Konu cevap vermek için açık değil.

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhabalar,

https://www.hostbayim.com olarak sizlere 1 yıllık ücretsiz linux hizmeti veriyorum.

Sınırsız trafik
Sınırsız disk alanı
Sınırsız mail
Sınırsız alt alan adı
Sınırsız Cron işler
Litespeed son teknoloji
Seo destek yazılımlarımız

ve daha sayamadığımız bir çok özellik.

Tek yapmanız gereken alan adınızla bize gelmeniz.

Sitemiz tema yapım aşamasında.

Siteden faaliyet verene kadar buradan mesajda gönderebilirsiniz.

Moderatör tarafindan son düzenleme :

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
hayırlı satışlar ama güvence nedir ??

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0
[MENTION=347]Ftzalim[/MENTION] yanlış anlamışsınız satış yapmıyorum ücretsiz dağıtım yapıyorum ücretsiz dağıtım yapmaya uygun bi sistem yok mecburen bu şekilde e ticaret havasında bir sistemle çalışmak zorunda kalıyorum. Paketler ücretsiz 1 yıllık maksat nam salmak

Ftzalim

Üye
Katıldı
Kredi
0
[MENTION=347]Ftzalim[/MENTION] yanlış anlamışsınız satış yapmıyorum ücretsiz dağıtım yapıyorum ücretsiz dağıtım yapmaya uygun bi sistem yok mecburen bu şekilde e ticaret havasında bir sistemle çalışmak zorunda kalıyorum. Paketler ücretsiz 1 yıllık maksat nam salmak

benimde demek istediğim insanlar sana nasıl güvenipte verdiğiniz hostlara Scriptlerini eklemeye yanlış anlama ama çalınma söz konusu olabilir

Anestezy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bahsettiğiniz gibi değerli scriptler her zaman lisanslanmış olur bence bu konular hakkında bilginiz yok :) lisanslı olan bir scripti zaten kullanamazsınız ha kırılır mı kırılır orası ayrı bir mevzu ama bu kadar önemli olan bir scriptin basit bir lisansı olmaz war-ez kullanmıyorsanız tabi :)

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Bahsettiğiniz gibi değerli scriptler her zaman lisanslanmış olur bence bu konular hakkında bilginiz yok :) lisanslı olan bir scripti zaten kullanamazsınız ha kırılır mı kırılır orası ayrı bir mevzu ama bu kadar önemli olan bir scriptin basit bir lisansı olmaz war-ez kullanmıyorsanız tabi :)

Hocam sitenize giremiyorum.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Dağıtım durdurulmuş.Konu kilit

Durum
Konu cevap vermek için açık değil.

Bu konuyı kimler okuyor