Öneri İnternetten Para Kazanmak İçin En İyi Websiteleri (1 İzleyici)

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
İnternetten para kazanmanın güvenilir yolu bir hizmet vermektir. Sattıgınız hizmeti yabancı sitelere de ekleyerek dolar üzerinden para kazanabilirsiniz. Elbette Türkiye'de geçerli ödeme yöntemleri seçmelisiniz. Ayrıca teknoloji şirketleri artık tam zamanlı uzaktan çalışacak elemanlar da işe alıyorlar.

• Bilişim işlerinde uzaktan çalışmak kısmen daha kolay oluyor. Bu site yazılımcılar için faydalı olucaktır. Linke gitmek için tıklayınız.
  • Sweek, e-kitap yazmak ve yayınlamanıza yardımcı olan bi sitedir. E-kitabınız uluslarası satış platformlarına da ekleyebilirsiniz. Siteyi gitmek için tıklayınız.
  • Satış ortaklıgı ile para kazanmak için uygun ürün bulmalısınız. Affbank tüm satış ortaklığı programları arasında arama yapabilmenizi sağlar. Siteyi gitmek için tıklayınız.
  • İngilizce yazmayı bilenler içerik yazarak dolar üzerinden para kazanabilirler. Bu tarz işlerin toplandığı bir site de Contentwritingjobs'ur. Siteye gitmek için tıklayınız.

ByPranga

Yönetici
Katıldı
Kredi
91
Teşekkürler elinize sağlık.

Katıldı
Kredi
0
Elinize sağlık

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
Çok fazla site var ama ödeme yöntemi, güvenilirlik gibi konular da önemli.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Bu tarz sitelerin de sayısı fazla ama en iyi siteler üyelik için çok uğraştırıyorlar diye biliyorum.
Aslında üyelik çok kolay ancak fotoğraf kalitesi ve özgün olması çok önemli.Denemek için bir fotoğraf attım.Ancak kalitesi çok düşük olduğu için satışa gelmedi

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
Aslında üyelik çok kolay ancak fotoğraf kalitesi ve özgün olması çok önemli.Denemek için bir fotoğraf attım.Ancak kalitesi çok düşük olduğu için satışa gelmedi
Bu site iyiymiş öyleyse.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Evet bu site çok iyi bu konuda

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
İki site daha ekliyorum:

Bu site yazarlara hizmet veriyor. İngilizce editörlük, pazarlama ya da tasarım yapabilirsiniz.

Bu site direkt tasarımcıların para kazanabilmesi için:

Kahin

Üye
Katıldı
Kredi
0
Fivedollars tariz site vardı ismini tam hatirlayamadim ama 5 dolarlik isler yapılıyordu.
Paylaşım icin ayrica teşekkürler

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
Anchor podcast kaydetmek ve para kazanmak isteyenler için güzel bir site . Gitmek için tıklayınız.
Blogunuzda ya da sosyal medyanızda hayranlarınızdan ödeme almak istersernzi Utip'i kullanabilirsiniz Linke gitmek için tıklayınız.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765

Turkuaz

Üye
Katıldı
Kredi
7
Teşekkürler emeğinize sağlık.