2014 ün İlk Pagerank Güncellemesi Ne Zaman Olacak ? (1 İzleyici)

Katıldı
Yaşadığın yer
Elazığ
Kredi
16
2014 ün ilk Pagerank Güncellemesi için tahmini bir tarih söylemek imkansız denecek kadar zor. Bu zorluğun sebebi ise 2013 ün sonlarında yapılan son pagerank güncellemesi (06.12.2013). Üstünden daha tam bir ay bile geçmeden 2014 ün ilk pagerank güncellemesinin tarihi merak edilmekte ve bu merak edenlerin başında ben geliyorum. Pagerank'ımın artması için gerekli yatırımlara kısa sürede başlayacağım ve ne zamana kadar sürem var tam bilemiyorum. Benim düşüncemi sorarsanız 2014 ün ilk Pagerank güncellemesi mart aynının sonlarından önce gelmeyecektir, en kötü ihtimal haziran ayının sonlarına doğru 2014 ün ilk pagerank güncellemesini göreceğimize inanıyorum. Sizde pagerank değerini arttırmak istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Google Pagerank neye göre belirlenir ve ne zaman Güncellenir ? adlı makalemi okumanızda fayda var.

Umarım kafanızda ki ilk pr güncellemesi ne zaman ? , 2014 ün ilk pagerank güncellemesi ne zaman ? nasıl belirleniyor bu pagerank ? şeklindeki soruları silebilmişimdir.

Bu konuyı kimler okuyor