FeautrePoints ANDROİDDE | Günlük En Az 5$ Paypal | Hediyeler | Uygulamalar | (1 İzleyici)

byinnocent

Üye
Katıldı
Kredi
0
FeautrePoints ANDROİDDE | Günlük En Az 5$ Paypal | Hediyeler | Uygulamalar |

BAŞTA BELİRTMEK İSTİYORUM Kİ KONUMU ALINTI YAPIP BAŞKA SİTELERE KONU AÇANLAR ALLAH'INDAN BULSUN HEPSİNE HARAM ZIKKIM OLSUN.

13 Şubat 00:00 İtibari ile FEATUREPOİNTS uygulaması ANDROİD sürümüne geçmiştir. Bunun şerefine bu konuyu paylaşıyorum.

ANDROİD FEATUREPOİNTS GOOGLE PLAY LİNKİ : https://play.google.com/store/apps/...sMSwxLDEsImNvbS50YXBnZW4uZmVhdHVyZXBvaW50cyJd

Misafir : google.com/store/apps/details?id=com.tapgen.featurepoints&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50YXBnZW4uZmVhdHVyZXBvaW50cyJd

Arkadaşlar indirdikten sonra üye olma yerinde sizden REFERANS KODU isteyecektir eğer oraya benim referans kodumu yani RE67TP yazarsanız +50 puanla başlarsınız yazmazsanız puansız başlarsınız.

Kayıt olma anlatımına geçeyim uygulamayı indirdikten sonra.

k2j8x.png

REFERANS YERİNE BU KODU YAZIN : RE67TP +50 PUANLA BAŞLAYIN VE EN ALTA İNİP KURALLARI KABUL EDİN EĞER YAZMAZSANIZ PUANSIZ BAŞLARSINIZ.
Programa girip uygulama indirip puan kazanmaya başlıyabilirsiniz.

k2h6s.jpg

İLK ÖDEMEMİ ALDIM HEMDE ÖDEME İSTEĞİ YOLLADIĞIM DAKİKADA GELDİ YANİ 30-40 SANİYEDE PARA HESABIMDA.
1 gün içinde aldığım ödemem

XoAMqD.jpg

FeaturePoint Appstore,google play da yer alan uygulamaları indirmenize aracılık sağlayan bir uygulamadır. sistemin size önerdiği uygulamaları indirerek puan kazanıyorsunuz. Ve bu kazandığınız puanlar takip ettiğiniz referanslar ve takip edilmenizle doğru orantıda artmaktadır.

Kazandığım Puanları nasıl paraya çevirebilirim?

Kazandığınız puanları PAYPAL ile direk nakite çevirebiliyorsunuz. Topladığınız 3000 Puan $5 olarak karşılık görmekte, ve ödeme dakikalar içerisinde gerçekleşiyor.

Dilerseniz paranızı Appstore'da kullanmak üzere GiftCard olarak alabiliyorsunuz. 9000 Puan'a $15'lık GiftCard alabiliyorsunuz.

Kullanacağımız program ; VPN (1 den çok VPN programı mevcuttur)
Adımlar;
- Uygulamayı AppStoreden veya Google Playdan indiriyoruz.
- Programı açıyoruz Free Trial 7 Days kısmına tıklıyoruz
- Bir siteye yönlendirip ayarlar kısmına yönlendiriyor Profili yüklememizi istiyor kabul ediyoruz.
- Profil yüklendikten sonra ayarlar bölümünde Wi-Fi nin altında VPN kısmının geldiğini görüyoruz.
- İstediğimiz lokasyonu seçiyoruz ben Almanya - Fransa - Mısır filan seçtim hepsinde sponsor reklamları geldi. Lokasyonu seçtikten sonra VPN yi 1 yapıyoruz en üstten.
- Sonra FeaturePoints e giriyoruz sponsor uygulamalar gelmiş oluyor.Gelmediyse uygulama yerinde refresh yazar ona tıklayın. Sonra tıklayarak appstoreden indirmeye başlıyoruz.
- Sonra indirmeler çok yavaş olacağı için VPN yi kapatıyoruz.
- İndirme bittikten sonra VPNyi tekrar aynı ülke üzerinden aktif ediyoruz ve indirdiğimiz uygulamada 30-40 saniye dolaşıyoruz.
-FeaturePoints'e döndüğümüzde puanımız gelmiş bulunuyor.

DİPNOT : REFERANS KODUMU KULLANARAK ÜYE OLANLARA VPN KULLANMAK İÇİN AYRINTILI YARDIM EDEBİLİRİM. PM ATMANIZ YETERLİDİR.

Bu konuyı kimler okuyor