İpucu Forum Backlink Alma (1 İzleyici)

  • Thread starter BaRRaCuDa
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 0
  • Görüntülenme : 1K

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Tarih
20/5/13
Mesaj
1,920
Yaş
39
Kredi
859
Forumdan backlink alma backlin kazanma yöntemlerinden bir tanesidir. Kolay olduğu ve güncel olduğu için kolay bir backlink kazanma yöntemidir. Kolay bir backlink kazanma yöntemi olduğu için en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.

Seo çalışmaları yapılırken Google sıralamalarında bir anahtar kelimemizin yükselmesi için backlink almalıyız ve özgün makaleler girmeliyiz yani web sitemizi güncel olarak yenilemeliyiz. Tabii ki en önemli konulardan biri de backlink alımıdır. Backlink alımının bir çok çeşitli yolu vardır. Örneğin blogdan backlink alma, forumdan backlink alma, farklı web sitelerine yaptığınız yorumlardan veya yazdığınız makalelerden backlink alma, karşılıklı veya ücretli olarak backlink alma gibi…

Bunların içinde forumdan backlink alma en kolay yöntemlerdendir. Çünkü bir forum sitesi içinde birçok konuyu barındırır. Bu da sizin için birçok geniş alan demektir. Forumdan backlink alma yönteminin faydalı veya zararlı yönleri olabilir. Forumdan backlinkin faydalı olması veya zararlı olması tamamen sizin elinizdedir. Eğer doğru bir strateji veya seo planı çerçevesinde hareket edersek forumun faydalarından yararlanabiliriz.

Forumdan backlink alırken sitemize yararlı ve kaliteli backlink alabilmemiz için dikkat etmemiz gereken bazı kurallar vardır. Bunların en başında üye olduğunuz forumda düzgün yazıları düzgün yorumları ile tanınan bir profil çizmeniz gelir. Yani ciddiye alınmak ve dikkat çekmek sizin yazdığınız yazılara ve yaptığınız yorumlara bağlıdır. Forumdan backlink almanın birçok yöntemi vardır. Bunlardan ilki profilinizde kendinizi ve sitenizi tanıtmanız ve web sitenizin linkini profilinize yazmanızdır. İkinci olarak imzanıza web sitenizin linkini yerleştirebilirsiniz. Üçüncü ve en önemli nokta ise düzgün ve ciddi bir şekilde en iyi bildiğiniz ve en iyi yazabildiğiniz konularda yazılar yazıp insanların ilgisini üzerinize çekmek ve web sitenizin linkine tıklamalarını sağlamaktır. Forum sitelerinin güncel oluşu sizin reklamınız açısından çok faydalıdır.
 

Bu konuyı kimler okuyor

Benzer konular

Top