Goldentowns Oyun Oynarak Gerçek Para Kazanın (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
818
Arkadaşlar goldentowns oynayarak gerçekten para kazanabilirsiniz. Altını paraya dönüştürebiliyorsunuz.Önemli olan altın madeni kurup altın çıkarmak.Sonra satabiliyorsunuz.Tabii belli oranları var.

Önemli bir ipucu vereyim.Oyuna kayıt olduğunuzda ilk önce hiç bir şey yapmadan hazır yolları upgrade yapın Q2 yol yapın daha sonra evlerin en yakınına bir tane market yapın.Daha sonra hazır bulunan üretim alanları yükseltin.

GoldenTowns Main Page

reften kayıt olduğunuz takdirde buradan da yazarsanız hem açıklama yapaacağım hem de yardımcı olacağım.

Oyun ingilizcedir.Anlaşılmayan yeri sorarsanız anlatırım

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
ben sizin reften kayıt oldumda üstteki altın bizim altınmı eğer bizimse nasıl kullaanırız altınları yardım ederseniz sevinirim.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
818
ben sizin reften kayıt oldumda üstteki altın bizim altınmı eğer bizimse nasıl kullaanırız altınları yardım ederseniz sevinirim.

Yok sizin altin degil.Orada toplanan altin var.Yani oyunda uretilen altin.Sizin altin home kismina girin oyunun icine girdiginizde sola.altta altin kesesi var.Oradaki altin sizin altin.Onun dolmasi icin altin madeni kurmaniz gerekiyor.Level 5 te altin madeni kurup altin toplayacaksaniz.Sonra da press bolumunden solda yine withdraw var oradan cekebilirsiniz

Bu konuyı kimler okuyor