HD Resim galerisi Scripti İndir (2 İzleyici)

Windows7

Üye
Katıldı
Mesajlar
149
Kredi
0
HD Resim galerisi Scripti İndir


Bir çok HD wallpaper ve HD resimleri bilgisayarımıza indirip arka plan yapmaktayız. Bu resimleri aldığımız sitelerin kalitesine önem veriyoruz. Kalite en başta olmak üzere sitenin tasarımı göz yormayacak şekilde ve kolay kullanım şekilde olduğu zaman bizi rahat ettiriyor.


Resim Galerisi Scripti
Kafamıza göre kategorilerde kafamıza göre resimler bulup kendimize göre ayarlayıp arka plan yapabiliyoruz. Kimi zaman sosyal medya da arka planlar, kimi zaman avatarlar, kimi zaman telefonlarımıza koymak tayız. Bu sitelerin scriptleri olan Resim galerisi scripti Php olarak tasarlanıp ziyaretçilere uygun şekilde hazırlanmıştır.

SEO İçin İddialı Script
Fotoğraf galerisi oluşturmak isteyen arkadaşlarımızın ilgilenmesi gereken bir Php resim galerisi scriptini öneriyoruz. Seo konusunda iyi derece de tasarlanmış bu script, göz yormayan renkleriyle aktif ve kolay kullanımıyla ziyaretçileri adeta siteye çekmektedir. Bir çok script bulabilirsiniz ancak bu tarz script bulmak biraz zordur.

Dosyalar Php olduğu için genel olarak kurulumu çok basittir. Çıkan dosyaları FTP adresinize atıyorsunuz ve sitenin kurulumuna geçiyorsunuz. Kurulum çok basit olmakla birlikte genel kurulum mantığı aynıdır. Türkçe olduğu için okuyarak hallediliyor.

İndirmek için; TIKLAYINIZ.
 

Bu konuyı kimler okuyor

Benzer konular

Top