Öneri Hosting Arayışı ? (1 İzleyici)

oistrotrat

Üye
Katıldı
Kredi
1
Arkadaşlar herkese selamlar. Site trafiğim artmaya başladıkça daha fazla cpu ve ram tüketimi oluyor haliyle bu durumdan dolayı da kullandığım hosting sorun çıkarmaya başladı kaldıramadı açıkçası . paket değişikliği yapmayı düşündüm ama onda da fiyatlar abartı oluyor en mantıklısı hosting firmasını değiştirmek gibi görünüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

MemduhBey

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar herkese selamlar. Site trafiğim artmaya başladıkça daha fazla cpu ve ram tüketimi oluyor haliyle bu durumdan dolayı da kullandığım hosting sorun çıkarmaya başladı kaldıramadı açıkçası . paket değişikliği yapmayı düşündüm ama onda da fiyatlar abartı oluyor en mantıklısı hosting firmasını değiştirmek gibi görünüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Üstad sanal sunucalara göre daha güçlü olan güzel hosting var Premium paketini inceleyebilirsin. Bu tarz siteler için sunuyorlar zaten bu paktleri fiyatı da uygun link bırakıyorum incelersin https://www.guzel.net.tr/premium-webhosting.php

efkantunc

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba 1 Yıldır Aktif Hizmet Vermekteyiz 7 TL den başlayan hizmetlerimiz mevcur 10 TL gibi bir ücrete sınırsız trafik veriyoruz 1 yıldır fiyatlarımız sabit

ByPranga

Yönetici
Katıldı
Kredi
91
Merhaba 1 Yıldır Aktif Hizmet Vermekteyiz 7 TL den başlayan hizmetlerimiz mevcur 10 TL gibi bir ücrete sınırsız trafik veriyoruz 1 yıldır fiyatlarımız sabit
Web Sitenizin adresini keşke ekleseydiniz.

Katıldı
Kredi
0
2020 yılından beridir Clouduck hosting firması ile çalışmaktayız. Bir kere bile ne web sitem kapandı nede ödedim fiyat değişti. Belirli zamanlar kampanya yapıyorlar. Önceden ucuz yollu diye önemsiz sitelerimi barındırıyordum. Geçen aydan itibaren bayi hosting aldık. X sitesine aylık 800 lira veriyordum. Hizmet yoktu. Clouduck'da aylık 30 lira veriyorum. Daha iyi hizmet alıyorum. Hosting firmasından ziyade web sitenizin kodlarında problem olsa dahi bakıyorlar. Bu gidişle yanımda kodlamacı arkadaş çalıştırmayacağım herhalde :D

www.clouduck.com.tr

lgph072.jpeg

Ozan

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar herkese selamlar. Site trafiğim artmaya başladıkça daha fazla cpu ve ram tüketimi oluyor haliyle bu durumdan dolayı da kullandığım hosting sorun çıkarmaya başladı kaldıramadı açıkçası . paket değişikliği yapmayı düşündüm ama onda da fiyatlar abartı oluyor en mantıklısı hosting firmasını değiştirmek gibi görünüyor yardımcı olabilirseniz sevinirim
iyi çalışmalar bende clouduck firmasıyla çalışıyorum gayet başarılı bir firma.

Bu konuyı kimler okuyor