Satış Kampanya! +25 Siteden Tanıtım yazısı ve Footer Link fırsatı! | +100 Referans (1 İzleyici)

  • Thread starter Jackass
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 0
  • Görüntülenme : 2K

Jackass

Üye
Tarih
15/11/15
Mesaj
8
Kredi
7
ZObX1V.png


Bizimle çalışan bazı mutlu siteler :

---


10 Gün kadar oldu zannedersem link aldığım süre. Kelimede 2.ci sayfaya geldi sitem. Öncesinde arada 9.cu sayfaya düşüp geri kayboluyordu. Arkadaş sağolsun masraflar fazlasıyla çıkmaya başladı :)

3ABYQ9.png

Hayırlı işler Furkan'ım, seviyorum seni. :)

* Arkadaşla birçok ticaretimiz oldu. Tanıtım yazısı ve link sattığı SEO ağı oldukça güçlü sitelerden oluşmakta, kesinlikle dışa dönük backlink satma amacını güden portallar değillerdir. Karakterine, ticari ahlâkına ve sitelerine kefilim.

Tanıtım yazısı alındı , çok ilgili ve dobra birisidir. Teşekkürler.


Furkan gerçekten çok ilgili bir arkadaş hemen geri dönüş sağladı. Backlink alalı 4-5 gün oldu sanki ufaktan bir hareket başladı tabi daha çok erken.

Sırf o güzel karakteri ve ticaret ahlakı için iş yapılır kendisiyle teşekkür ediyorum.


1 ay önce 2 kelimelik SEO hizmeti satın aldım. Yeni 1 kelime içinde çalışmaya başladık. Her şey güzel gidiyor , kendisine çok teşekkür ederim. Yaptığı iş sayesinde verdiğim miktarın 3 katını kazandım,

verilen parayı cidden hak eden bir arkadaş.
Furkan aylardır tanıdığım, genç yaşında; işinin ehli, bu işi gerçekten profesyonelce yapan nadir genç kardeşlerimden birisi, kesinlikle güven sorunu yaşamazsınız kendisiyle. Zaten referanslarıyla, kişiliğiyle ve efendiliği ile bunu belli ediyor.

Hayırlı işler, Furkan.Kendisiyle sürekli iş yapıyoruz, kendisi çalışmalara başladıktan sonra Google da anahtar kelimelerim de yükselmeye başladım, ve çok memnunum. Çok yakın zamanda arkadaştan aldığım paketten sonra ki yükselişleri buraya yükleyeceğim. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.Uzun süredir çalışıyorum Furkan'la,işinin ehli, bu işi gerçekten profesyonelce yapan bir arkadaşımız.Sağlam siteleri sayesinde daha nice çalışmalar yapacağımıza eminim.

Furkan bu forum da bulunun sağlam elamalardan biridir kendisi ile iş yapmaktan çok memumun daha hiç sorun yaşamadım450 tllik bir hizmet aldim Furkan işini çok iyi yaptı tanitim yazilari ve linkler 2 gün dolmadan rapor halinde teslim edildi tavsiye ederim durust guvenilir ve isini iyi biliyor. Calismaya devam edecegim tavsiye ederim
Oldukça başarılı, ve ilgili bir arkadaş. İşini profesyonelce yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederimİşini iyi yapıyor. Samimi bir arkadaş.Kardeşimden 4 tane tanıtım yazısı aldım gayet özverili bir çalışma ile yazılarım yayınlandı teşekkürler.

kendisiyle sürekli alışveriş yapıyorum yine herzamanki gibi işinin ehli bir arkadaş teşekkür ederim kendisine düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz .


1 adet tanıtım alındı.


3 adet tanıtım alındı.
 

Bu konuyı kimler okuyor

Top