İstek LandMass Server Files FPSMMORG Kurumla İlgil Bilgi (1 İzleyici)

DarkWob

Üye
Katıldı
Kredi
0
Selam Millet Benim Çok Makul bir fiyata bulduğum Landmass FPSMMORG oyunu Var Elimde Bir Türlü Kuramadım sunucuma Yardım Edebilecek olan var mı acaba Dosya açıklaması şöyle Lütfen Yardım Edin

İngilizce Açıklaması

Guide - By SdfSdf
------------------------
Default FTP Info:
Username: landmassbr
Password: GunSoft
IP: 127.0.0.1
-
1. TYPSoft FTP Server open and make ftp user and password.
2. Client\LandMass\landmass.wdb - open wdb and change ftp ip and password.
3. ChannelServer , MessageServer, ServerMessage, UpdateServer wdb and config file edited ip.
4. SQL Server 2014 Management Studio open and make ( lm_account ) db and ( LM_account.sql open notpad++ lm_account db click New Query Execute Run)
-
Launcher Indexer:
1.XAMPP Install.
2.Open-> Launcher-Web-files -> copy landmass folder.
3.To Paste C:\xampp\htdocs\
4. Client\LandMass\landmass.wdb - open wdb and search->Http://64.15.158.250/landmass/launcher.html & Http://64.15.158.250/landmass/launcher_intro.html edited ip.

Burda Türkçeye Çevrilmiş Hali(Google Translate)

Rehber - SdfSdf'ye göre
------------------------
Varsayılan FTP Bilgisi:
Kullanıcı adı: landmassbr
Şifre: GunSoft
-
1. TYPSoft FTP Server açık ve ftp kullanıcı ve şifre.
2. Client \ LandMass \ landmass.wdb - wdb'yi açın ve ftp ip ve şifresini değiştirin.
3. ChannelServer, MessageServer, ServerMessage, UpdateServer wdb ve config dosyası düzenlenmiş ip.
4. SQL Server 2014 Management Studio'yu açmak ve yapmak (lm_account) db ve (LM_account.sql açık notpad ++ lm_account db tıklamak Yeni Sorgu Yürüt Çalıştır'ı)
-
Başlatıcı İndeksleyici:
1.XAMPP Kurulum.
2.Open-> Başlatıcı-Web dosyaları -> kara klasörünü kopyala.
3.C yapıştırmak için: \ xampp \ htdocs \
4. Client \ LandMass \ landmass.wdb - wdb'yi açın ve arama-> Http://64.15.158.250/landmass/launcher.html & Http://64.15.158.250/landmass/launcher_intro.html ip düzenleyin.

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hocam wdb dosyasından sunucu bilgilerini ip adresini felan düzenliyorsunuz.Onlar size sql dosyası verdiyse phpmyadmin e upload edin wdb dosyasına bilgileri yazın.Eğer bilgisayarınızda denemek istiyorsanız oyun dosyalarını xampp programının htdocs klasörüne yapıştıracaksınız.Sonra xampp programını çalıştırdıktan sonra url kısmına localhost yazın oyuna girin.Ve diyor ki sql düzenlemek istiyorsanız sunucunuza gerekli programı kurun diyor.

S

selipro

Selam Millet Benim Çok Makul bir fiyata bulduğum Landmass FPSMMORG oyunu Var Elimde Bir Türlü Kuramadım sunucuma Yardım Edebilecek olan var mı acaba Dosya açıklaması şöyle Lütfen Yardım Edin

İngilizce Açıklaması

Guide - By SdfSdf
------------------------
Default FTP Info:
Username: landmassbr
Password: GunSoft
-
1. TYPSoft FTP Server open and make ftp user and password.
2. Client\LandMass\landmass.wdb - open wdb and change ftp ip and password.
3. ChannelServer , MessageServer, ServerMessage, UpdateServer wdb and config file edited ip.
4. SQL Server 2014 Management Studio open and make ( lm_account ) db and ( LM_account.sql open notpad++ lm_account db click New Query Execute Run)
-
Launcher Indexer:
1.XAMPP Install.
2.Open-> Launcher-Web-files -> copy landmass folder.
3.To Paste C:\xampp\htdocs\
4. Client\LandMass\landmass.wdb - open wdb and search->Http://64.15.158.250/landmass/launcher.html & Http://64.15.158.250/landmass/launcher_intro.html edited ip.

Burda Türkçeye Çevrilmiş Hali(Google Translate)

Rehber - SdfSdf'ye göre
------------------------
Varsayılan FTP Bilgisi:
Kullanıcı adı: landmassbr
Şifre: GunSoft
-
1. TYPSoft FTP Server açık ve ftp kullanıcı ve şifre.
2. Client \ LandMass \ landmass.wdb - wdb'yi açın ve ftp ip ve şifresini değiştirin.
3. ChannelServer, MessageServer, ServerMessage, UpdateServer wdb ve config dosyası düzenlenmiş ip.
4. SQL Server 2014 Management Studio'yu açmak ve yapmak (lm_account) db ve (LM_account.sql açık notpad ++ lm_account db tıklamak Yeni Sorgu Yürüt Çalıştır'ı)
-
Başlatıcı İndeksleyici:
1.XAMPP Kurulum.
2.Open-> Başlatıcı-Web dosyaları -> kara klasörünü kopyala.
3.C yapıştırmak için: \ xampp \ htdocs \
4. Client \ LandMass \ landmass.wdb - wdb'yi açın ve arama-> Http://64.15.158.250/landmass/launcher.html & Http://64.15.158.250/landmass/launcher_intro.html ip düzenleyin.

Yapman gereken basit :)
1 SQL server 2014 kur ve lm_account adında bir DB oluştur.
2 lm_account DB sine lm_account.sql dosyasını import et.
3 Sana verilen Client\LandMass\landmass.wdb dosyasını notepad++ ile aç burada FTP adı ve şifresi var bunları kenara not et diyor.
4 ve yine sana verilen dosyaların içinde ChannelServer , MessageServer, ServerMessage, UpdateServer wdb and config file edited ip. Dosyaları mevcut bunların içinde bulunan wdb dosyaları mevcut diyor bunları düzenle.

Şimdi site dosyalarını anlatıyor.
1 xampp kur diyor
2 sana verilen dosyaları c:\xampp\htdocs un içine at diyor
3 landmass wdb yi aç diyorlar
İçinden

64.15.158.250/landmass/launcher.html
64.15.158.250/landmass/launcher_intro.html
ip leri kendi e göre duzenle diyor.

DarkWob

Üye
Katıldı
Kredi
0
Yapman gereken basit :)
1 SQL server 2014 kur ve lm_account adında bir DB oluştur.
2 lm_account DB sine lm_account.sql dosyasını import et.
3 Sana verilen Client\LandMass\landmass.wdb dosyasını notepad++ ile aç burada FTP adı ve şifresi var bunları kenara not et diyor.
4 ve yine sana verilen dosyaların içinde ChannelServer , MessageServer, ServerMessage, UpdateServer wdb and config file edited ip. Dosyaları mevcut bunların içinde bulunan wdb dosyaları mevcut diyor bunları düzenle.

Şimdi site dosyalarını anlatıyor.
1 xampp kur diyor
2 sana verilen dosyaları c:\xampp\htdocs un içine at diyor
3 landmass wdb yi aç diyorlar
İçinden

64.15.158.250/landmass/launcher.html
64.15.158.250/landmass/launcher_intro.html
ip leri kendi e göre duzenle diyor.

Hocam ben messegerserver bunların icindeki wdb dosyalları düzenlemek istiyorum ama kodlar .exe bi dosyayı actığımızda açtığımız kodlar gibi

S

selipro

Hocam ben messegerserver bunların icindeki wdb dosyalları düzenlemek istiyorum ama kodlar .exe bi dosyayı actığımızda açtığımız kodlar gibi

O zaman hex editör kullan ama önce ip için sayıların hex karşılığını öğren gerekli yerleri hex olarak değiştir.

candasgnc2

Üye
Katıldı
Kredi
0
bana kurabilirmisiniz bunu lüfen ?
numaram 05415188140 whatsap yada arayarak ulaşabilirsiniz
yada candasgen62@gmail.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz
bana bunu kurabilecek biri lazım lütfen ?

Bu konuyı kimler okuyor