Oyun Oynayarak Para Kazanmanın Gerçek Yolu ! | www.ParaTarzim.com (1 İzleyici)

EDYapim

Üye
Katıldı
Kredi
0
Site: ParaTarzim
Sitede Strateji Bölümü Var, Aylık Ne Kadar Kazanabileceginiz fln Yazıyor Oradan Kendinize Sağlam Bi Strateji Yaparak Günlük, Haftalık, Aylık Gelirlerinizi Yükseltin! ( Site Bana Aittir Golden Land Scripti Kullanılmıştır. )

Tanıtım Videosu;
[YTB]4rj8A5zy4rc[/YTB]

Moderatör tarafindan son düzenleme :

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
790
Siteye ait ss koyarsanız en azından ön bilgi olur.Şahsım adına konuşuyorum ben şu anda kayıt olmam.Çünkü site isminden başka hiç bir bilgi yok

projevekod

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ayrıntı olsaydı iyiydi.Siteye girince çiftlik tarzı olduğunu görünce kapattım ben bu tür scriptlerle bu tür sitelere karşıyım.Google adsense'de para kazanmak için uğraşıyorum daha iyi benim için.Yine de bu tür sitelere üye olup kazanmaya çalışanlara başarılar.Hayatta vakit geçirmem bunlarla.

EDYapim

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ayrıntı olsaydı iyiydi.Siteye girince çiftlik tarzı olduğunu görünce kapattım ben bu tür scriptlerle bu tür sitelere karşıyım.Google adsense'de para kazanmak için uğraşıyorum daha iyi benim için.Yine de bu tür sitelere üye olup kazanmaya çalışanlara başarılar.Hayatta vakit geçirmem bunlarla.

Siteye ait ss koyarsanız en azından ön bilgi olur.Şahsım adına konuşuyorum ben şu anda kayıt olmam.Çünkü site isminden başka hiç bir bilgi yok

Ekran Görüntüsü Yerine Tanıtım Videosu Eklendi Teşekkürler...

Bu konuyı kimler okuyor