Oyun Türkçeleştirme Hakkında (1 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar Oyun Türkçeleştirme Hakkında Bilgisi olan varsa Kısaca Bahsedebilir mi Hangi Programları vs Kullanacaz Bu Konuda Bilgisi Olanlar BU konunun Altına Yorumlarınızı Yapabilirsiniz Şimdiden Teşekkürler

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Programa ihtiyacın yok sadece klasörde ki dosyalaraa tek tek bakıp çevirme yapacaksın.O dosyaları açmak için not defteri veya notepad++ programını kullanırsın. Notepad++ kullanırsan daha detaylı ve kolay Türkçeleştirirsin orada kodları renklerle ayırıyor.

bygrace

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar Oyun Türkçeleştirme Hakkında Bilgisi olan varsa Kısaca Bahsedebilir mi Hangi Programları vs Kullanacaz Bu Konuda Bilgisi Olanlar BU konunun Altına Yorumlarınızı Yapabilirsiniz Şimdiden Teşekkürler

kardeş bana ulaş senin için çeviri yapabilirim istersen eklemede yapabilirm veye sisteminide geliştirebilirim küçük bir ücret karşılığında konuşmak istersen özele gel

Katıldı
Kredi
0
emin misin barracuda bu şekilde oluyor yani çünkü araştırmalarım pck dosyalarını açmam gerektiğini gösterdi peki araştırmaya devam edecem sağolun bilgi eklemek isteyenler ekleyebilirler

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Eğer klasörün içinde language klasörü veya dosyası yoksa.Varsa işin kolaylaşır ama bütün dosyalar tek tek Türkçeleştireceksin.

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Katıldı
Kredi
0
T9 MDC server diye indirdim çince bi oyun oyunun türkçe dosyalarını buldum diye düşündüm ve türkçeleştirdim fakat oyun da herhangi bir türkçeleşme olmadı ve her türkçe dil yanına bir resim dosyası atamış bu resimlerden olacağını düşündüm fakat resim dosyalarını bulamadım ve büyük ihtimal server ip sine bağlanılan yerde olacağını düşündüm ama bağlantıyı sağlayamadım wincp kullandım bağlantıyı sağlayamadım mysql 127.0.0.1 yazınca user pass kullanmadan girdi ama sftp tipi bağlanmaya calıstığımda olmadı bir çok varyasyon denedim ama yinede olmadı+

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Vdsye kurdunuz mu?

Katıldı
Kredi
0
localde çalışıyorum hocam

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
O zaman ip ile servera baglanamazsin cunku. Vds olmadan zaten pcden yaparisn winscpye gerek yok

Katıldı
Kredi
0
işte pc den yapılan ayarlamada o resimler yok nerde bulabilirim ındırılen dosyaların içinde yok bulamadım var mı degısık bır yerde mi bulabılırım

S

selipro

Merhaba oyunun dosyalarını paylasirsaniz bizlerle daha hızlı sonuç alacağından eminim. Varsayım olarak yazmak gerekirse oyunu çalıştırdığınızda bazı dosyaları başka sunucudan çekiyor olabilir bunu bir bakın. ?

Bu konuyı kimler okuyor