Oyunlar Hakkında Bilgi Alma Ve Edinme (1 İzleyici)

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
Merhaba Arkadaşlar oyun script alanların hepsini gezgim %70 şi link sorunları var ve belirsizlik çok fazla şöyle kurulum yada flash sorunu gibi benim isteyim eğer sorun olmazsa web tabanlı yada editlenebilecek HO5 gibi oyunlar bunlardan güncel olanı varmı paylaşılacak olan ücretsizlerde en azından kurup deneyim düzenleme yapabilirz.. şimdiden teşekkür ederim herkese

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Oyunlarda link sorunlarinin sebebi eski tarihli olmalaridir.Link siteleri linkleri uzun zaman bünyesinde barindirmiyorlar.Yandex ve Google hariç. Sorunsuz oyunlara gelince web tabanlilarda dediğiniz gibi sorunlu olanlar var.Ancak php bilginiz varsa onlari çözümü de var. Yeni nesil scriptler pek fazla yok.Çünkü her şey uygulamaya döndü.Sorun yasayamayacaginiz oyunlar Mmo tarzi oyunlardir.Onlar icinde vds gerekli.Html5 oyunlara pek rastlamadım desem yeridir

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
anladım hocam yeni paylaşımlar oldukca yenilenir sanırım mmo tarzı veya uygulama hali olanlar kapalı paket mi yoksa edit yapabileceğimiz durumlar varmı onlarda

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
anladım hocam yeni paylaşımlar oldukca yenilenir sanırım mmo tarzı veya uygulama hali olanlar kapalı paket mi yoksa edit yapabileceğimiz durumlar varmı onlarda
Uygulamadan kastim google playde olan oyunlar.Mmo tarzi olanlarda edit yapabilecekleriniz de var %90 oynanabilirlik olanlarda var.Hatta sitemizdekilere bakabilirsiniz.Sitemizde sorunsuz olanlar ve kolay editleyebileceginiz dosyalar mevcut

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
hangileri hocam onlar bakabilirim

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764