PHP Sözlük Scripti (1 İzleyici)

Windows7

Üye
Katıldı
Mesajlar
149
Kredi
0
PHP Sözlük Scripti


Bilindiği üzere son sıralar entry adı altında yazılan yazılar ve cevaplar ile sözlük siteleri mevcuttur. Örneğin sözlüklerin ilk çıkan türleri olan; Uludağ sözlük, ekşi sözlük, inci sözlük, itü sözlük ve diğer üniversite öğrencilerinin oluşturmuş olduğu platformlar mevcuttur.


PHP Sözlük Scripti Özellikleri
Bu sözlük scriptleri ile sizde kendi sitenize kurulum yaparak ziyaretçilerin sitenizde değişik şekilde entry girmesine yardımcı olabilirsiniz. Ziyaretçilerin konu açıp, cevapla şıp yorum yazma olanağı sanan bu sözlük scripti Php olarak tasarlanmıştır. Kendinize göre ayarlarla düzenleyebilir ve oynamalar yapabilirsiniz.

Normal sözlük scriptlerin den bir farkı olmadığı için sitenize giren ziyaretçiler çok fazla bir yabancılık çekmeyecektir.

Sözlük Scripti Kurulumu
Dosyaların içinde kurulum anlatımı ve sql dosyaları mevcuttur. Genel mantık Php kurulumları aynıdır. FTP sunucunuza dosyaları yüklersiniz.

Cpaneliniz den Mysql oluşturup sql dosyasını atar ve config - ayar dosyalarını kendinize göre ayarlayarak sitenizi aktif hale getirebilirsiniz. Kendi yönetim kadronuzu oluşturarak sitenize belli başlı kurallar koyabilirsiniz. Entryleri kontrol ederek ziyaretçilerin düzenli şekilde yorumlaşmasını sağlayabilirsiniz.

İndirmek için; TIKLAYINIZ.
 

Bu konuyı kimler okuyor

Benzer konular

Top