Pokemon Web Tabanlı Online Oyun Scripti (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
Pokemon Webtabanlı Online Oyundur konuda düzenleme Yapıyorum ben @selipro

scripti inceledim ve iki farklı sürümle karşılastım ama ben size 2nci sürümü verecegim hatasız olarak o cıktı
Diger script dosyasında images dosyalarında baya bir eksik var kimseyi kandırmak istemiyorum kimsenin hakkı geçmesin pirensibim bu
Script 1'in sadece demosunu verecem ki herkes eksikleri görsün yinede isteyen olursa mesaj yolu ile bana ulaşsın ben dosyaları ve anlatımı temin ederim

Script 1 Demo: http://pokemonweb.ml

Arkadaşlar ben bu işi ücretsiz yapıyorum onun için gelir kazanmam adına indirme linkini link kısaltma servisi ile kısaltacagım hem kısaltılmış link hemde kısaltılmamış halde paylaşacagım
Bu link kısaltma servisini kullanmak zorumlu DEĞİLDİR. Eger bana Yardım etmek isterseniz. Link Kısaltma servisi üzerinden indirme yaparsanız sevinirim.
Şimdiden herkese teşekkürler..

Daha fazla uzatmadan script ikiyi veriyorum

İndirme Link'i : https://drive.google.com/file/d/0B7ybYrmOgk5dYUdpbklXSlpXSms/view?usp=sharing (59MB)
İndirme Link'i : http://bc.vc/kw7HXBd (59MB) Link kısaltma servisi zorumlu degildir yukardaki linkle aynı dosyadır.

Zip Şifresi : www.turkmaxi.org

Script 2'nin Demosu: http://trpokemon.ml

Script 2den bir Görüntü

ZdGar0.png

Kurulum Dosyası içinde metin belgesi seklinde bıraktım herhangi bir sorunda yazmakdan çekinmeyin ve free hostda denemeyin..

Script in demo adreslerindeki kurulumları ben yaptım gördügünüz gibi hehangi bir sorun yoktur kurulumda bilginize...

Moderatör tarafindan son düzenleme :

sasukekv

Üye
Katıldı
Kredi
0
kurulumunu nasıl yapıcaz

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788

Argetlam

Üye
Katıldı
Kredi
0
2 adet sql var kangisini import edicez

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
Saniyorum 2 ayri db acican config dosyasinda 2 ayri db bilgisi vardir

Argetlam

Üye
Katıldı
Kredi
0
kurulum yapamıyorum içinde birsürü sql var ve ayarlama dosyalarıda 1 tane yani beceremedim açıklarsanız çok sevinirim. hatta video fln çekerseniz.

Kahin

Üye
Katıldı
Kredi
0
Dil almanca mı

argetlam26

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bu Şekilde Hata alıorum kontrolettim hepsi datebase ile alakalı ama çözemedim kurulumu detaylı anlatır mısınız? 4 sql dosayasınıda tek ve kombinasyonlu olarak denedim config editledim. belki diğeridir diye forum configlerde editleyip denedimhiçbiri çalışmadı hep aynı hata

Kod:
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u690113494/public_html/pokemon/includes/config.php on line 11

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/u690113494/public_html/pokemon/log.php on line 9

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/u690113494/public_html/pokemon/index.php on line 280

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/u690113494/public_html/pokemon/intro.php on line 32
Table 'u690113494_poke.pb20_14users' doesn't exist

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
Bu Şekilde Hata alıorum kontrolettim hepsi datebase ile alakalı ama çözemedim kurulumu detaylı anlatır mısınız? 4 sql dosayasınıda tek ve kombinasyonlu olarak denedim config editledim. belki diğeridir diye forum configlerde editleyip denedimhiçbiri çalışmadı hep aynı hata

Kod:
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u690113494/public_html/pokemon/includes/config.php on line 11

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/u690113494/public_html/pokemon/log.php on line 9

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/u690113494/public_html/pokemon/index.php on line 280

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/u690113494/public_html/pokemon/intro.php on line 32
Table 'u690113494_poke.pb20_14users' doesn't exist

Ücretli hostta denersen bir de o şekilde bakalım hataları ona göre bakma fırsatımız olur.

EDYapim

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ücretsiz Host'ta Denedim Çalışmıyor!
Ücretli Host'ta Denedim Çalışmıyor!
Localhost'da Denedim Çalışmıyor!

---- SCRİPT ARIZALI ----
Lütfen Bozuk Script'ler Paylaşarak Para Kazanmaya Çalışmayın !!

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788

---- SCRİPT ARIZALI ----

Scripti para veriptemi denediniz? Yoksa her zaman yaptiginiz gibi ucretsiz bulduk diye mi indirdiniz?

Katıldı
Yaşadığın yer
Şanlıurfa
Kredi
0

---- SCRİPT ARIZALI ----

Neyin Kafasındasın Sen ?
Script Çalışsa Gidip Siteye yükleyip AdSense Bağlıycan.

destan0147

Üye
Katıldı
Kredi
0
Admin bey lütfen link yeniler misiniz indiremiyorum

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788

mamacym

Üye
Katıldı
Kredi
0
link yenileyin

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
Linkte sorun yok

S

selipro

Oyunu Kurmak için indiriyorum :) kurunca size kurulumu anlatacagım :D kolay gelsin hepinize :D

Katıldı
Kredi
0

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
788
Su an sorun yok gibi gozukuyor ama images klasorundeki hatalar duzeltilebilir yeterki kodlama sorunu olmasin

Bu konuyı kimler okuyor