Script Kurup Batmamak (1 İzleyici)

• Thread starter ibo348
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 28
  • Görüntülenme : 3K

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Arkadaşlar online oyun scripti kurup batmamak için ne yapmalıyım?
Nasıl, ne kadar kazancım olabilir?
Kullanıcılar inek, eşek, katır, böcek, at gibi hayvanlar alıp hayvanın etini, sütünü, gübresini satıp lira kazanacak. (basit ve yaygın bir script)

Gelir için hangi şirketlerle anlaşılmalı , Ne yapılmalı ki gelirler yüksek olabilsin?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Gekir gider dengesi icin sirket tarzinda bir sey acman lazim.Yoksa paralarini odemedigin uyelerle yasal yollarla karsiya karisya gelirsin.Reklam sirketlerini iyisecmen lazim adsense giderlerini karsilarmi karsilamazmi orasi mechul.Siten saglamsa media.net yahoonun dene derim

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Gekir gider dengesi icin sirket tarzinda bir sey acman lazim.Yoksa paralarini odemedigin uyelerle yasal yollarla karsiya karisya gelirsin.Reklam sirketlerini iyisecmen lazim adsense giderlerini karsilarmi karsilamazmi orasi mechul.Siten saglamsa media.net yahoonun dene derim

Hocam siteyi açarken kullanıcıya çok az kazandıracağım (deneme amaçlı olarak 0.001 tl :) )
Gelirler büyük ihtimalle fazla olacağını düşünüyorum. Ödemede sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Ekip sağlam. Tek sorun reklam firmaları...

Taleh

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ben de merak ediyorum.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Tam olarak reklam firmalari mi ariyorsun yoksa reklam firmalarindam gelir kazanip kazanamayacagini mi merak ediyorsun

Taleh

Üye
Katıldı
Kredi
0
Yani şu işde kara geçmek için ne yapa biliriz?

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Tam olarak reklam firmalari mi ariyorsun yoksa reklam firmalarindam gelir kazanip kazanamayacagini mi merak ediyorsun

Hocam her ikisi de butun bilginizi dokun. Kim ne kadar gelir getirir? Kim guvenilir ? Ne yapılması lazım vs.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Ilk tercihim adsense.Admatic ve Adhood da deneyebilirsin.Siten duzgunse media.net deneyebilirsin.Link kisaltma bv.vc link kisaltma kullanabilirsin.En cok geliri hangisi veriyor dersen cok emin degilim ama isini duzgun yaparsan adsense

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Ilk tercihim adsense.Admatic ve Adhood da deneyebilirsin.Siten duzgunse media.net deneyebilirsin.Link kisaltma bv.vc link kisaltma kullanabilirsin.En cok geliri hangisi veriyor dersen cok emin degilim ama isini duzgun yaparsan adsense

Saolun hocam. Bc.vc link kısaltma servisine güvenilir ancak turkiye degerleri düşük. Link tl varda ona da pek guvenemiyorum. Ama kazancı iyi. Neyse bc.vc kullanayım daha güvenilir olur. Hersey için saolun.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Link.tl ye guvenme cok hatta hic guvenme
bv.vc neden dusuk cunku bizim insanimiz her zaman uckagit pesinde oldugu icin.Ne reklam vermeyi bilir boyle sitelere ne de bu sitelerden normal yollardan kazanmayi dusunur.O yuzden cok bile yani o degerler

Taleh

Üye
Katıldı
Kredi
0
Yalnızca bc.vc ve Adsense ile kara geçe bilirmiyiz? Yani sitemiz batmasın.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Adsense ile geçebilirsin.Önemli olan reklam yerleşimin düzgün olsun.Hileli yollardan kazanmaya çalışmazsan geçersin.

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Hocam örnek bir site tek kullanıcıya 5 kuruş kazandırıyor. Buda aylık 1.5 tl ediyor. Peki site tek kullanıcıdan ne kadar kazanabilir? 5 tane link kısaltmaya duzenli olarak bassa ayda bize 1 tl kazandırır. Yine zarara giriyom :D . Adsense kurtarır mı? Hocam. Yeni acılan site adsense kabul etmezde etti diyelim yani böyle durumlar..

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Hocam örnek bir site tek kullanıcıya 5 kuruş kazandırıyor. Buda aylık 1.5 tl ediyor. Peki site tek kullanıcıdan ne kadar kazanabilir? 5 tane link kısaltmaya duzenli olarak bassa ayda bize 1 tl kazandırır. Yine zarara giriyom :D . Adsense kurtarır mı? Hocam. Yeni acılan site adsense kabul etmezde etti diyelim yani böyle durumlar..
Adsense hesabin varsa site ekleyerek kodlari koyabilirsin.Bana kalsa link kisaltma sitelerin cok ahim sahim bi kazandirdiklari yok.Adhood ve Admatic deneyebilirsin onlardanda sikayet eden var.Kazanclari saymiyor gibisinden

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Adsense hesabin varsa site ekleyerek kodlari koyabilirsin.Bana kalsa link kisaltma sitelerin cok ahim sahim bi kazandirdiklari yok.Adhood ve Admatic deneyebilirsin onlardanda sikayet eden var.Kazanclari saymiyor gibisinden

Hocam bir blog açmıştım adsense ye bağlamıştım.Blogumu kapatınca uzun zamandır adsense bakmadım. Sizce başka siteyi bağlatır mı?​

R0P96n.png

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
O blogla alakali problem var ama alttaki secenegi secip farkli site icin ekleme yapabilirsiniz

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Hocam adsense reklamlarına kullanıcı tıklamasa dahi para gelir mi gelmesse bu oyun scriptleri nasıl yaşıyor da batmadı?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Hocam adsense reklamlarına kullanıcı tıklamasa dahi para gelir mi gelmesse bu oyun scriptleri nasıl yaşıyor da batmadı?

Adsense sadece tık değil gösterim başınada para veriyor.

Bin gösterim başına gelir (BGBG), aldığınız her 1000 gösterimden elde edeceğiniz tahmini kazançları temsil eder. BGBG gerçekte ne kadar gelir elde ettiğinizi değil, tahmini kazancınızın aldığınız sayfa görüntüleme, gösterim veya sorgu sayısına bölünüp 1000 ile çarpılmasıyla ortaya çıkan değeri gösterir.

Formül:
BGBG = (Tahmini kazanç / Sayfa görüntüleme sayısı) * 1000

Örneğin:

Örneğin, 25 sayfa görüntülemeden 0,15 dolar tutarında bir tahmini kazanç elde ettiyseniz, sayfa BGBG'niz (0,15 dolar / 25) * 1000, yani 6,00 dolar olur.
45.000 reklam gösteriminden 180 dolar tutarında bir tahmini kazanç elde ettiyseniz, reklam BGBG'niz (180 dolar / 45.000) * 1000, yani 4,00 dolar olur.
BGBG, reklamcılık programlarında yaygın olarak kullanılan bir sayıdır. Farklı kanallardan elde ettiğiniz gelirleri karşılaştırırken bu sayıdan yararlanabilirsiniz.

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Reklam sayısı

Hocam adsense 3 reklam veriyor. Diyelim benim 5 sayfam var. Hepsine 3 reklam verebilir miyim? (Top. 15) Yoksa sadece 1 sayfaya mı verebilirim?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
791
Hocam adsense 3 reklam veriyor. Diyelim benim 5 sayfam var. Hepsine 3 reklam verebilir miyim? (Top. 15) Yoksa sadece 1 sayfaya mı verebilirim?
Sayfa başına 3 reklam düşmesi lazım

Bu konuyı kimler okuyor